«ВасильКлубне кафе презентує виставку живопису художників з Івано-Франківська Любомира Худяка та Володимира Сандюка

15 липня – 31 липня 2015 р.

Запрошуємо переглянути нову виставку картин в клубному кафе «Євро-Арт»!

В трьох залах експонується живопис художників з Івано-Франківська Любомира Худяка та Володимира Сандюка.

Любомир Худяк – переможець конкурсу «Арт-Нація», організований журналом «Мистецькі грані», закінчив інститут Мистецтв Прикарпатського Національного університету імені В. Стефаника за спеціальністю образотворче мистецтво. Є активним учасником багатьох виставок всеукраїнського та обласного масштабів. Твори знаходяться в музеях і в приватних колекціях України, Франції, США, Італії.

Володимир Сандюк закінчив Косівський технікум народних художніх промислів ім. В. Касіяна, Львівську академію мистецтв. З 1996 року викладає спеціальні дисципліни на кафедрі образотворчого мистецтва ім. М. Фіголя Інституту мистецтв Прикарпатського національного університету ім. В.Стефаника. Працює в галузі живопису, декоративно-прикладного мистецтва.

Назва «Карпатська елегія» повністю передає тематику виставки, адже тут представлені основні сюжети динамічного життя Карпат. Серед робіт Любомира Худяка переважають ніжні квіткові натюрморти та пейзажі, а роботи Володимира Сандюка представлені в основному архітектурними пейзажами. У живописі художників можна відчути свіже гірське повітря та шум бурхливих струмків. Тут можна віднайти ритми коломийок та відтінки карпатських килимів, вишивок, писанок тощо. У їхніх картинах вдало поєднані традиції Івано-Франківського краю та сучасні стилі мистецтва.

На відкритті виставки рівняни зможуть не тільки познайомитися з живописом художників, а й особисто поспілкуватися з ними.

Виставка триватиме до 31 липня 2015 року.

Вхід вільний!

Пізнавайте мистецтво з насолодою в «Євро-Арт»!

Поділіться новиною

Відправити в DeliciousВідправити в DiggВідправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в StumbleuponВідправити в TechnoratiВідправити в TwitterВідправити в LinkedInВідправити в BobrdobrВідправити в LiveinternetВідправити в LivejournalВідправити в MoymirВідправити в OdnoklassnikiВідправити в VkcomВідправити в Yaru