«ВасильВасилина Курило «Кольорова прозорість»

Львівська майстриня живопису і художнього скла презентує свої роботи в клубному кафе «Євро-Арт»

27 травня – 14 червня 2015 р.

 

В трьох залах експонується тридцять шість картин львівської художниці Василини Курило. Її роботи передають ніжність природніх кольорів, квітучість навколишнього простору. Оскільки Василина Курило ще і майстер художнього скла, це передається в її живописних роботах через глибинну кольорову прозорість.

Художниця народилася 1991 року в смт. Оброшин, що під Львовом. У 2014 році закінчила Львівську національну академію мистецтв, факультет декоративно-прикладного мистецтва, відділ художнього скла.

Ще за час навчання експериментувала з кольорами, техніками, фарбами. Надає перевагу пейзажам, натюрмортам і жанровим сценам. Не зважаючи на свій молодий вік, художниця уже брала участь у багатьох персональних та колективних виставках та багатьох пленерах.

ВВасилина Курило постійно прагне до вдосконалення, яке відбувається щодня. Художниця ще досить молода, і тому не втомлюється експериментувати, знаходячи для себе кожного разу щось нове. Саме тому її твори часом настільки різні – від класичних імпресіоністичних пейзажів до авторської стилізації жанрових сцен.

Крім цього, Василина ще й майстер художнього скла, тому в галереї «Євро-Арт» можна не лише ознайомитися з її творчістю, а й придбати стилізовані авторські скляні прикраси.

Виставка триватиме до 14 червня 2015 року, запрошуємо!

Вхід вільний!

Поділіться новиною

Відправити в DeliciousВідправити в DiggВідправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в StumbleuponВідправити в TechnoratiВідправити в TwitterВідправити в LinkedInВідправити в BobrdobrВідправити в LiveinternetВідправити в LivejournalВідправити в MoymirВідправити в OdnoklassnikiВідправити в VkcomВідправити в Yaru