«Василь«Василь Красьоха – художник правди»

Персональна виставка пейзажів із приватної колекції Миколи Бендюка

6 – 24 травня 2015 р.

 

Запрошуємо на відкриття нової виставки картин в клубному кафе «Євро-Арт»!

В трьох залах експонуються сорок три картини, серед яких переважають пейзажі та архітектурні пейзажі. Картини художника передають всю правду життя, ніжність природніх кольорів і квітучість навколишнього простору. Здебільшого він працює на пленерах, які відвідує не лише в Україні, але і в Польщі, Словаччині, Угорщині тощо.

Назва виставки повністю передає творче бачення художника – перш ніж перенести сюжет на полотно, він проносить його через своє серце і виплескує найяскравішими фарбами.

В.Красьоха народився в селі Хряськ, Маневицького району на Волині. Навчався в Київському художньому інституті на факультеті живопису. Є членом Національної спілки художників України з 1984 року. Проживає в Івано-Франківську і в Києві.

Василь Красьоха постійно прагне до вдосконалення, яке відбувається кожного дня, митець розвивається, експериментує і працює над собою, кожен раз віднаходить щось нове, поєднуючи із минулим набутим досвідом. Кожна картина – це щось особливе, щось нове. Художник починає малювати як вперше, з нічого і в той же час з таким поривом і відданістю, як востаннє, полотно зосереджує в собі все почуття, всю силу натхнення, неповторність та красу.

На сьогоднішній день налічується більше тисячі робіт художника. Картини Василя Красьохи зберігаються у фондах Міністерства культури України, музеях та приватних збірках багатьох країн світу, в колекції Петра Порошенка. У 2014 році за наказом президента Василь Красьоха був визнаний Заслуженим художником України.

Висавка триватиме до 24 травня 2015 року. Вхід вільний!

Поділіться новиною

Відправити в DeliciousВідправити в DiggВідправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в StumbleuponВідправити в TechnoratiВідправити в TwitterВідправити в LinkedInВідправити в BobrdobrВідправити в LiveinternetВідправити в LivejournalВідправити в MoymirВідправити в OdnoklassnikiВідправити в VkcomВідправити в Yaru