Персональна виставка «Світ образів» Миколи Мамчура в клубному кафе «Євро-Арт»Тернопільський художник Микола Мамчур презентує свої картини у трьох залах клубного кафе.

1 – 19 квітня 2015 р.

 

Запрошуємо на презентацію нової виставки картин! У трьох залах клубного кафе «Євро-Арт» експонуються роботи тернопільського художника Миколи Мамчура під назвою «Світ образів». Представлено тридцять шість робіт, виконаних переважно утехніці олійного живопису на полотні або на папері. Виставка є досить неординарною, тому що роботи художника переносять глядача у казковий світ образів та фантазій. Картини Миколи ніби провокують фантазію та творче мислення своєю емоційністю та любов’ю до світу. Привертають увагу такі роботи, як серія картин «Козаки», «За межею», «Дощ в місті», «Мойсей» та інші.

Микола Мамчур – це відомий художник, виставки якого проходять з аншлагами, майстер спорту з боксу, рукопашного бою, володар чорного поясу з контактного карате, мав свою детективно-охоронну фірму. У 1986 році організував громадську організацію «Спортивно-мистецький клуб «Сакура», у якій виховалося не одне покоління молодих людей

Роботи митця є у приватних колекціях України, Польщі, Німеччини, Канади, Америки, Швеції, Англії. В період з 2007 по 2011 рр. художник жив і працював у Нью-Йорку. За час життя в Америці він виставляв свої роботи у Вашингтоні, в штаті Коннектикут і в Нью-Йорку. В 2011 році Микола повернувся в Україну. В тому ж році ним був заснований проект «Художники без майстерень».

Виставка триватиме до 19 квітня. Запрошуємо насолодитися прекрасним мистецтвом. Вхід вільний!

Поділіться новиною

Відправити в DeliciousВідправити в DiggВідправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в StumbleuponВідправити в TechnoratiВідправити в TwitterВідправити в LinkedInВідправити в BobrdobrВідправити в LiveinternetВідправити в LivejournalВідправити в MoymirВідправити в OdnoklassnikiВідправити в VkcomВідправити в Yaru