Персональна виставка Володимимра Жуковського в клубному кафе «Євро-Арт»Рівненський художник Володимир Жуковський презентує свої картини у трьох залах клубного кафе.

11 березня – 29 березня 2015 р.

 

Запрошуємо на перегляд нової виставки картин! У трьох залах клубного кафе «Євро-Арт» експонуються роботи рівненського художника Володимира Жуковського під назвою «Весняне пробудження». Представлено сорок п’ять робіт, виконаних переважно у техніці олійного живопису. Виставка одразу приваблює глядача ніжним ароматом імпресіоністичних сюжетів. Картини Володимира допомагають відчути свіже, ще трохи холодне, але уже весняне повітря. Своєю емоційністю та любов’ю до світу пронизані роботи «Останній сніг», «Весна в Бабині», «Бабусина хата», «Українська ніч», «Із церкви», «Самотність» та інші.

Народився художник у 1954 році на Закарпатті. Дитячі та юнацькі роки пройшли в Рівному та Запоріжжі. Закінчив Дубенське культосвітнє училище та Київський національний університет ім. Тараса Шевченка. Володимир є активним учасником міських та обласних виставок. Своїм наставником та вчителем вважає Миколу Годуна – відомого українського художника./p>

Володимир Жуковський – неординарна особистість. Про таких людей кажуть, що вони талановиті у всьому, адже він – професійний музикант, гітарист, керівник рок- гурту «Незаймана Земля». Крім того, ще й активно займається футболом та мотоспортом. Ось чому його «Весняне пробудження» дарує рівнянам відчуття гарного настрою й весняної піднесеності. На виставці представлені роботи, що написані упродовж попередніх п’яти років. Також є абсолютно свіжі картини, емоційно створені безпосередньо під впливом весни 2015.

Тривалість виставки – з 4 лютого до 8 березня 2015 р.ВХІД ВІЛЬНИЙ!

Поділіться новиною

Відправити в DeliciousВідправити в DiggВідправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в StumbleuponВідправити в TechnoratiВідправити в TwitterВідправити в LinkedInВідправити в BobrdobrВідправити в LiveinternetВідправити в LivejournalВідправити в MoymirВідправити в OdnoklassnikiВідправити в VkcomВідправити в Yaru