Немає опису. «КРАЇНА   САМА   СЕБЕ   НЕ   ЗРОБИТЬ»

«КРАЇНА САМА СЕБЕ НЕ ЗРОБИТЬ». Виставка, яку ми презентуємо у рамках нашого широкомасштабного проєкту «Євро-Арт» для талановитих», сформована за результатами Всеукраїнського конкурсу, організованого ГО «Центр спільних дій» (м. Київ), яка займається аналізом державної і місцевих політик та впроваджує інструменти залучення громадян до прийняття рішень та участі в демократичних процесах. У конкурсі брали участь громадяни, які вболівають за долю своєї країни не менш активно, ніж фанати збірної на футболі. Це і школярі, і студенти, і громадські активісти, і митці та дизайнери, люди різних занять та професій, які готові робити країну успішною.

Члени журі, а це - акторка театру і кіно, продюсерка, громадська діячкаІрма Вітовська, громадська діячка, співзасновниця агенції «Gres Todorchuk»Ярослава Гресь, митець, ілюстраторОлександр Грехов, графічна та інформаційна дизайнерка, арт-директорка «texty.org.ua»Надія Кельм,   шеф-кухар,    дослідник    української   кухні,

ідеолог проєкту зі зміни культури харчування «Cult Food»Євген Клопотенко, музикант, фронтмен гурту «Karta Svitu», співзасновник «Центру Спільних Дій»Іван Марунич, громадський та політичний діяч, волонтер, телеведучий, акторСергій Притула та політична діячка, віцепрезидентка з публічної політики й урядування Київської школи економікиОксана Сироїд – з понад 200 робіт обрали переможців у шести номінаціях:

– плакат;
– дитячий малюнок;
– відео;
– художнє оформлення;
– гасло;
– глядацькі симпатії.

Нині експозиція мандрує найбільшими містами України.

У Рівному для огляду представлено 22 плакати дорослих учасників та  18 дитячих малюнків.

 

Відвідувачі виставки можуть подумати над тим, яке місце кожного з нас у розбудові нашої держави, яка наша спільна відповідальність за її майбутнє, яким є внесок кожного у Перемогу і якою буде Україна через 10 років.

Запрошуємо відвідати виставку у галереї «Євро-Арт» з 2 по 27 листопада 2022 року. Адже кожна презентована ідея може стати частиною нашого «завтра».

«КРАЇНА САМА СЕБЕ НЕ ЗРОБИТЬ», тож мріймо вільно, думаймо і творимо - масштабно.

 

Пізнавайте мистецтво з насолодою

разом з «Євро-Арт»!

Немає опису.Немає опису.Немає опису.

Немає опису.Немає опису.Немає опису.

 

 
 
 
 

Поділіться новиною

Відправити в DeliciousВідправити в DiggВідправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в StumbleuponВідправити в TechnoratiВідправити в TwitterВідправити в LinkedInВідправити в BobrdobrВідправити в LiveinternetВідправити в LivejournalВідправити в MoymirВідправити в OdnoklassnikiВідправити в VkcomВідправити в Yaru