Немає опису.АННА  ШАБАЛОВА «І Н Ш И Й  С В І Т»

«Кожна людина має своє бачення світу, в якому живе,  або в якому боїться жити,  чи світу, в якому бажає жити. По суті, усі ми живемо одночасно в кількох  реальностях,  але не усвідомлюємо цього на повну. Ці види альтернативних реальностей ми зазвичай називаємо страхами,  мріями або снами. І хоча вони здаються нам ефемерними,  проте усі ці світи мають абсолютно реальный вплив на наше сьогодення. Я відкриваю для вас завісу до власної альтернативної реальності», - так незалежна українська художниця-сюрреалістка Анна Шабалова запрошує нас у свій «ІНШИЙ СВІТ». Виставку саме з такою назвою ми презентуємо у рамках нашого широкомасштабного проекту «Євро-Арт» для талановитих».

Анна не уявляє свого життя без живопису, і називає себе багатовимірним художником, хоча основним напрямком  її творчості є все ж саме  сюрреалізм. Нині її роботи знаходяться у приватних колекціях США, Ізраїлю, Великобританії, Німеччини, Австралії, Японії, Польщі та України. Треба сказати, що у 1998 році вона завершила навчання у Рівненській державній дитячій художній школі, але повноцінно займатися жипописом почала лише у 2019 році, у 2021 році стала членом «Національної спілки художників і скульпторів України».

Малярка постійно самонавчається, удосконалює свою техніку та унікальне бачення. Лише за останній рік вона створила 63 нові роботи різного формату. Зараз Анна Шабалова працює над декількома серіями картин одночасно, каже, що така методика роботи допомагає їйзмінювати фокус і, водночас, не втрачати творчої ефективності. Вашій увазі вона представляє чотири десятки картин із серій «Зникаючі скарби», «Підводні сни», «Флора і фауна».

У багатьох її роботах ви знайдете своєрідні сюрреалістичні історії, наповнені позитивними образами, яскравими кольорами та несподіваними деталями, в яких відображається її особистий погляд на такий багатий світ навколо нас. У своїх картинах за допомогою різних образів  вона веде діалог із глядачем, торкаючись важливих соціальних тем, але висвітлюючи їх у позитивному ключі.

 «Я знаю, що мені завжди є, що розповісти людям, і за допомогою свого мистецтва я створюю власну картину світу, даруючи мільйон приводів для думок та вражень від побаченого», - каже Анна.

Персональна виставка Анни Шабалової «ІНШИЙ СВІТ» триватиме 31 серпня по 25 вересня 2022 року.

 

Пізнавайте мистецтво з насолодою

разом з «Євро-Арт»!

Немає опису.Немає опису.Немає опису.

Немає опису.Немає опису.Немає опису.

 

 

 

Поділіться новиною

Відправити в DeliciousВідправити в DiggВідправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в StumbleuponВідправити в TechnoratiВідправити в TwitterВідправити в LinkedInВідправити в BobrdobrВідправити в LiveinternetВідправити в LivejournalВідправити в MoymirВідправити в OdnoklassnikiВідправити в VkcomВідправити в Yaru