Немає опису.

ВІКТОРІЯ ТЕСЛЮК

«Ш Л Я Х»

 

Сучасне мистецтво увірвалося в наше життя неочікувано, так, нібито, весь цей час ховалося за мазками «Джаконди» чи «Сонцем» Клода Моне. Чи можливо, воно було й раніше? Просто ми його не помічали. Нині ми кличемо вас у світ контемпорарі арт, мистецтва сучасного і «швидкого», як і плинний час, у якому ми живемо. Тож у рамках нашого широкомасштабного проєкту «Євро-Арт» для талановитих» презентуємо «ЩЛЯХ» - виставку Вікторії Теслюк, молодої художниці, на рахунку якої уже понад 20 персональних та групових виставок у Києві, Львові, Івано-Франківську, Вінниці, Хмельницькому і міжнародних проєктів в Італії та Іспанії.

Вікторія Теслюк народилася 16 травня 1993 року в м. Почаїв Тернопільської області. Сходження по щаблях професійної майстерності розпочалось у Кременецькій  обласній гуманітарно-педагогічній академії ім. Т. Шевченка. З 2015 року вона   живе  і  творить  у   Хмельницькому.   Переконана,   що

творчість – це свобода, тому всі її картини створені в пориві натхнення та емоцій. Вікторія багато експериментує в галузі композиції і кольору, у співвідношенні просторового середовища і предмета. Розповідає, що «малює відбитками. Кожен відбиток має унікальну форму, яку не можливо відтворити вдруге. І створюється лише для одного кольору, однієї картини».

До Рівного Вікторія привезла понад 30 полотен, виконаних олійними та акриловими фарбами. Її техніка «відбитку» створює цікаву текстуру, підсилюючи м’якість або навпаки – акцентує контраст. Завдяки цьому картини мають ніжний, різнобарвний, плямистий і строкатий вигляд.А співвідношення різних відтінків створює ефект мерехтіння. Адже «в реальності і так багато негативу, а живопис повинен милувати око та пробуджувати підсвідомість для радості», - вважає художниця.

Її роботи відзначені яскравою індивідуальністю і тонким художнім смаком, конкретний пейзаж трансформується в узагальнений образ. Тут присутні і філософські роздуми про час, і барвисте експресивне сприйняття оточуючого світу.  Те, що за зовнішньою простотою мотиву відчувається багатошаровий філософський підтекст, коли земне, прозаїчне стає піднесено-духовним, певно, можна пояснити її пристрастю  до  іконопису, який вона вивчала при Кам’янець-Подільській школі іконопису. Визнає: «Творчість дарує мені спокій і гармонію, допомагає зупинити безконтрольний потік думок. Концентрація на внутрішньому дає відчуття сутності душі, як в невагомості. Відбиток за відбитком накладаються один за одним, і цей медитативний стан відриває мене від реальності».

Контемпорарі Вікторії Теслюк – скоріше, загадка, яку варто осягнути разом із художницею, яка прагне розказати нам свою історію. Розповісти, що з нею трапилося в цій життєвій мандрівці. Ці полотна викликають насичену палітру емоцій. І стільки ж різних питань. Спробуйте зрозуміти… Творіння. Мисткиню. Її світ. Ті, слова, що вириваються назовні з її душі. Її емоції. Частинку її самої, що лишилася там, у контемпорарі.

Персональна виставка Вікторії Теслюк «ШЛЯХ» триватиме з 1 по 26 вересня 2021 року.

Деякі із представлених картин можна придбати.

 

Пізнавайте мистецтво з насолодою разом з «Євро-Арт»!

Немає опису.Немає опису.Немає опису.

Немає опису.Немає опису.Немає опису.

 

Поділіться новиною

Відправити в DeliciousВідправити в DiggВідправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в StumbleuponВідправити в TechnoratiВідправити в TwitterВідправити в LinkedInВідправити в BobrdobrВідправити в LiveinternetВідправити в LivejournalВідправити в MoymirВідправити в OdnoklassnikiВідправити в VkcomВідправити в Yaru