«Cентиментальні мотиви» в клубному кафе «Євро-Арт»: персональна виставка художника Руслана Хвеся

25.06-27.07.2014 р.

Рівненський художник Руслан Хвесь презентує сучасний український живопис у рамках полістилістики  сентиментального позитивізму. У своїх роботах виражає власний мистецький світ, в якому балансує на межі реальності та ірреальності. Сентиментально, але водночас і переконливо, у створених художніх образах веде розмову із глядачем про сокровенне:  гармонію Всесвіту, рівновагу в природі, спілкування людини із Вічністю. Переживши міленіум, художник замислюється над майбутнім. Але естетичні обриси майбутнього він вибудовує із минулого – того, що існує завжди. «Тематикою моїх останніх картин, - наголошує Руслан Хвесь, - є симбіоз духовного досвіду, християнських традицій і сучасних творчих тенденцій».
    В експозиції представлено понад 30 картини, виконаних переважно в олійній техніці, акрилі. Різнопланові роботи об’єднані в концепцію «Сентиментальні мотиви», в яких художник пропонує глядачам зануритися в образи, що бентежать його душу. Руслан Хвесь є прекрасним слугою гармонії, як символічної формули буття людини. Гармонія наскрізь пронизує художні цикли робіт «Атракції – Майже Абстракції», «Образи - Сентиментальне Малярство» та інші, які є окрасою експозиції, що розміщена у трьох залах клубного кафе «Євро-Арт». Постійно експериментуючи із фактурою та кольором, Руслан Хвесь виробив власний авторський почерк, в якому пластичність, пастозність та природність фокусується у сакральну сентиментальність.
Нинішня персональна виставка робіт рівненського художника Руслана Хвеся, що презентується у клубному кафе галереї європейського живопису «Євро-Арт», є серйозним підсумком його творчих переживань щодо майбутнього України, планети і Всесвіту в цілому. Автор, розмірковуючи над цією проблемою,  у власних живописних містеріях позитивно стверджує: «Надія є! Усе буде добре»

Стаття Л.Костюк     Фоторепортаж     Відео

Поділіться новиною

Відправити в DeliciousВідправити в DiggВідправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в StumbleuponВідправити в TechnoratiВідправити в TwitterВідправити в LinkedInВідправити в BobrdobrВідправити в LiveinternetВідправити в LivejournalВідправити в MoymirВідправити в OdnoklassnikiВідправити в VkcomВідправити в Yaru