Виставка картин живопису на склі Наталії Курій - Максимів «Етномандри»

6 - 31 серпня 2014 р.

У трьох залах клубного кафе «Євро-Арт» експонуються роботи львівської художниці Наталії Курій-Максимів під назвою - «Етномандри». Представлено двадцять вісім робіт, виконаних у давній техніці – живопису на склі, серед яких: «Знаки зодіаку», «Мандруючі янголи», «Музики», «В передчутті свята», «Свята Трійця» та ін.

Варто зазначити, що в результаті творчих пошуків Наталія Курій-Максимів віднайшла власну мистецьку мову в розкритті сакральних та народних мотивів, які опрацьовані крізь призму стилю народної ікони мальованої на склі у ХVIII – XIX ст. Художниця часто надихається творчістю українських майстрів наївного мистецтва таких, як: М.Приймаченко, Г.Собачко-Шостак, К.Білокур.

Образи картин мисткині – це авторська стилізація мотивів життя та побуту українського народу, фольклорні сцени. Саме тому ці роботи можна сміливо назвати мистецькою «етнографією» на склі. Серед сюжетів – будні й свята простого люду, які художниця подає легко, з душевним теплом та елементами гумору. Поміж улюблених серій – ілюстрування народних українських пісень, сакральні мотиви та знаки зодіаку.

Наталія Курій-Максимів народилася 23 березня 1987р., за фахом - художник-графік, закінчила Українську академію друкарства (м.Львів). Учасник колективних виставок з 2004 року. Персональні виставки відбулися у Івано-Франківську, Львові, Житомирі, Дніпропетровську, Запоріжжі, Києві та інших містах. Роботи зберігаються у колекціях України, Європи та Америки.

 

Стаття Л.Костюк     Фоторепортаж     Відео

Поділіться новиною

Відправити в DeliciousВідправити в DiggВідправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в StumbleuponВідправити в TechnoratiВідправити в TwitterВідправити в LinkedInВідправити в BobrdobrВідправити в LiveinternetВідправити в LivejournalВідправити в MoymirВідправити в OdnoklassnikiВідправити в VkcomВідправити в Yaru