Немає опису.

НАТАЛКА ПАСТУХОВА

«ЖИВУ. ТВОРЮ. РАДІЮ»

 

…Кожен сам обирає для себе: стояти на місці чи йти; проживати життя, як усі, чи зробити власний вибір… Наталка Пастухова (1975 р. н.), персональну виставку якої ми презентуємо у рамках проєкту «Євро-Арт» для талановитих», - художниця, яка постійно перебуває у творчому горінні і готова поділитися своїм запалом з іншими, стверджуючи: «Люблю творчість і людей, які не лінуються жити, творити, радіти!» За професією журналіст, музикант  і навіть перукарка:), по  життю – мама двох чудових  дітей, вона готова ламати   стереотипи,  хоче,   аби  люди  надихнулися  її  мистецтвом і самі почали творити.

 Адже, погодьтеся, велике щастя для митця, коли він цікавий, потрібний, співзвучний з іншими і у тому – незаперечний.

 Талановита, яскрава, завжди життєрадісна, з почуттям гумору і самоіронії, художниця запрошує відсторонитися від буденної метушні і   поринути у світ Мистецтва, без якого життя видається їй тьмяним і неповноцінним: «Усі роботи можна щедро критикувати або ж навіть   просто посміхнутися біля них… Але в глибині душі я прагну, щоб мої картини залишилися у ваших серцях».

 Своєю першою персональною виставкою «ЖИВУ. ТВОРЮ. РАДІЮ» Наталка Пастухова вирішила підвести певні творчі і життєві   підсумки, тож дати експозиції підібрані не випадково – 30 листопада їй виповнюється 45 років. «Не лише дата виставки, але й   представлені роботи мають для мене символічне значення. Їх можна вважати у певному сенсі «автопортретом», адже на них те, що   всередині мене, що мене надихає і наповнює», – пояснює художниця.

 На  наш  розсуд  представлено  майже  п’ять десятків

 робіт у техніці олійного живопису, все, чого мисткиня навчилася рівно за 10 років співпраці із пензлем та чудесними вчителями   Анатолієм Мартиненком та Анатолієм Іваненком. Слід зазначити, що для Наталки усе почалося у жовтні 2010 року, коли у Рівному   стартував культурний мистецький проект «Стань Гогеном за 90 днів».

Художниця випробовує себе у різних жанрах: тут і серія  портретів, і пейзажі  та  натюрморти, у яких витончені колірні рішення поєднується зі складними, часто багатошаровими техніками нанесення фарб.І усі її полотна демонструють пристрасну жагу авторки до свободи та вільного вибору, а може й навіть експериментів із власною підсвідомістю. Так, художницю хвилює відсутність бажаної гармонії у суспільстві, тому вона намагається показати цю гармонію у своїх роботах.  

Персональна виставка Наталки Пастухової «ЖИВУ. ТВОРЮ. РАДІЮ» триватиме з 18 листопада по 18 грудня 2020 року.

Деякі ізпредставлених картин можна придбати.

 

Пізнавайте мистецтво з насолодою разом з «Євро-Арт»!

 

Немає опису.Немає опису.Немає опису.

Немає опису.Немає опису.Немає опису.

 

Поділіться новиною

Відправити в DeliciousВідправити в DiggВідправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в StumbleuponВідправити в TechnoratiВідправити в TwitterВідправити в LinkedInВідправити в BobrdobrВідправити в LiveinternetВідправити в LivejournalВідправити в MoymirВідправити в OdnoklassnikiВідправити в VkcomВідправити в Yaru