Немає опису.

ІРИНА ТИЩУК

«…ІЗ ЖИТТЯ ПАНІ МАЛЯРКИ»

 

У кожного своє покликання. Важливо вміти це покликання розпізнати і мати змогу практикувати у житті…

При спілкуванні з Іриною Тищук (1981 р. н.) напрошується важлива характеристика її темпераменту — запальна до роботи. Пройшовши через численні та важкі випробування у житті, художниця своєю творчістю проорює власну борозну на мистецькому полі і презентує у рамках нашого проєкту «Євро-Арт» для талановитих» свою персональну  виставку «…ІЗ ЖИТТЯ ПАНІ МАЛЯРКИ».

Мама чотирьох дітей і «ділова жінка»  у повсякденному житті, вона  знаходить  час для себе – для

 живопису, пише картини з 2016 року, відколи після багаторічної розлуки знову зустріла свого колишнього вчителя з Рівненської   художньої школи Анатолія Іваненка, який і надихнув ії на подальшу творчiсть. «Коли я доторкнулася до живопису, то зрозумiла, що   прагнула цього все своє життя. Фарбами я можу передати те, що бачу всерединi себе, навколо в цьому дивовижному свiтi та далеко   за   його межами»,- розповідає Ірина.

 Колір для художниці відіграє чи не найважливішу роль, його нюансами вона «ліпить форму» картини і викликає у глядача підсвідомі   асоціації. Невід’ємною рисою її мистецтва, її «непосидючої» палітри, є також емоція. Мисткиня любить експериментувати як зі   змішуванням кольорів, так і з різними стилями та напрямками. Це нам яскраво демонструють кілька десятків представлених в   експозиції її робіт, написаних у техніці олійного живопису.

 Сюжетами її картин стають окремі моменти «…ІЗ ЖИТТЯ ПАНІ МАЛЯРКИ». Авторка пояснює: «Вірю, що в оточуючих нас дрібницях   прихована сила натхнення. Це може бути щось дуже звичайне: грайливий промінь сонця крізь листя дерев чи навіть посмішка   продавчині у магазині. Дуже важливо зважати на такі речі, бо усе наше життя, власне, і  складається із таких моментів».  

Персональна виставка Ірини Тищук «…ІЗ ЖИТТЯ ПАНІ МАЛЯРКИ» триватиме з 21 жовтня по 15 листопада 2020 року.

Деякі із представлених картин можна придбати.

 

Пізнавайте мистецтво з насолодою разом з «Євро-Арт»!

 

Немає опису.Немає опису.Немає опису.

Немає опису.Немає опису.Немає опису.

Поділіться новиною

Відправити в DeliciousВідправити в DiggВідправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в StumbleuponВідправити в TechnoratiВідправити в TwitterВідправити в LinkedInВідправити в BobrdobrВідправити в LiveinternetВідправити в LivejournalВідправити в MoymirВідправити в OdnoklassnikiВідправити в VkcomВідправити в Yaru