Немає опису.

ВАЛЕНТИНА ШУСТОВА

«Г О С Т І»

 До вас завітають «ГОСТІ» - думки Валентини Шустової (1980 р. н.) про цей світ, які втілилися у її   живописних (і не тільки) роботах. «Хочу, аби кожен гість цієї експозиції почув мене і знайшов серед   моїх картин щось для себе», - пояснює художниця. Тож, ласкаво просимо на дебютну виставку   рівнянки, яка, хоч і не має професійної художньої освіти, але демонструє свою чудову майстерність у   рамках нашого широкомасштабного проєкту «Євро-Арт» для талановитих». Її  роботи вирізняються   особливою палітрою, тонким відчуттям кольору та потужною позитивною енергетикою. 

  Концепція виставки об’єднує філософсько-змістовний, творчо-пошуковий

 та естетичний виміри. Основний мотив у творчості Валентини - це пошук прекрасного  у  нашому   далеко не ідеальному світі. І хоча сюжети картин здебільшого реалістичні, та авторка сміливо   експериментує з кольором і формою, тим самим більш ємко висловлює їх сутність, додаючи до них   нові смисли і асоціації.

 Усього в експозиції представлено 55 творів, поділених на кілька логічно-змістовних блоків. Це,   зокрема, її спокійні пейзажі, як своєрідне позбавлення від метушні – у них немає конкретних меж, а є   тільки горизонт; це і образи сильних та, водночас, ніжних жінок, яких об’єднують фольклорні мотиви   та народні традиції – образ автентичної українки, що залишається поза часом; це і трішки«наївна   серія», яка наповнює нас почуттям дитинства, щирості і природності, коли ти повністю відкриваєшся   світу, і здається, ніби світ відкривається тобі; це також представлені як класичні натюрморти, так і   творчі експерименти художниці - не просто красиві предметні композиції, а й ті, що несуть певний   зміст, характер та емоції. А ще мисткиня обрала для своєї творчості незвичайну і досить складну   техніку – вітражний розпис. Особливість її живопису на склі  ​у тому, що сонячні промені, котрі   потрапляють на картину, годинник чи то вазу, доповнюють їх, вироби  випромінюють тепло, радість і   добро. 

 «Я намагаюся бути максимально чесною у тому, що я роблю, а картини, які створюю, - це окреме   життя, де кожен мазок має значення», - розповідає художниця. І справді, її кольори нерідко яскраві і   насичені, а форми динамічні, округлі, м'які, і здається, ніби все в її картинах підпорядковане   дивовижному танцю, танцю життя.

 Персональна виставка Валентини Шустової «ГОСТІ»триватиме з 23 вересня по 18 жовтня 2020 року.

 Деякі із представлених картин можна придбати.

 

Пізнавайте мистецтво з насолодою разом з «Євро-Арт»!ВАЛЕНТИНА ШУСТОВА

 

 

 

Немає опису.Немає опису.Немає опису.

Немає опису.Немає опису.Немає опису.

Поділіться новиною

Відправити в DeliciousВідправити в DiggВідправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в StumbleuponВідправити в TechnoratiВідправити в TwitterВідправити в LinkedInВідправити в BobrdobrВідправити в LiveinternetВідправити в LivejournalВідправити в MoymirВідправити в OdnoklassnikiВідправити в VkcomВідправити в Yaru