ПЕРСОНАЛЬНА ВИСТАВКА

ПАВЛА ЮРЧУКА (М. ВОЛОДИМИР-ВОЛИНСЬКИЙ)

«ЛЕДЬ АБСТРАКТНЕ І ТРОХИ ВІЙСЬКОВЕ»

 

 У  рамках   широкомасштабного проєкту нашої галереї  «Євро-Арт» для талановитих» ми презентуємо персональну виставку молодого,   талановитого художника Павла Юрчука, який фіксує на полотнах найважливіші моменти сучасності, -  «ЛЕДЬ АБСТРАКТНЕ І   ТРОХИ ВІЙСЬКОВЕ». 

 Митець народився 5 січня 1990 року, малювати почав з дитинства. Після закінчення педагогічного училища ім. Кримського у рідному   Володимир-Волинському продовжив навчання на художньо-педагогічному факультеті Рівненського державного гуманітарного   університету.  Нині художник викладає рисунок у Володимир-Волинській дитячій художній школі ім. Рокицького.

 Павло Юрчук бере участь у колективних виставках з 2009 року. Він є постійним учасником групових мистецьких проєктів у  Володимир-   Волинському,  Нововолинську, Луцьку.

 Персональні виставки  відбулися у Володимирі-Волинському (2010, 2011, 2018), Луцьку та Ковелі (2019), Мукачеві (2020).

 …Творчі плани у 2014 році майже на 4 роки  перервала війна з Росією. Павло – учасник бойових дій, воював у складі 51-ої ОМБр,   отримав  поранення, далі було лікування, реабілітація. Після одужання брав участь у проекті психологічної реабілітації воїнів АТО «Зігрій   душу», проводив заняття з арт-терапії для поранених побратимів. У 2018 році був учасником виставки-аукціону «Мистецтво проти війни»   у  Києві.

Оскільки у реальному житті творчість художника розділила війна, експозиція «ЛЕДЬ АБСТРАКТНЕ І ТРОХИ ВІЙСЬКОВЕ» представляє близько 50 робіт двох періодів - до 2013 року та після 2018-го. Це виразні і деталізовані, водночас, містичні і рефлексійніграфічні роботи, в які автор вклав неабияку технічну майстерність і глибокі сенси, а ще витончено-емоційні портрети, серія класичних пейзажів та «… трохи військове» –абстрактний живопис як відгук на воєнну тему.

Це не просто виставка, це - метафора про наш час, про пережите та про катастрофічні злами у нашому суспільстві. Презентовані твори різняться не лише стилями та жанрами (окрім графіки та живопису, тут є і справжній виклик – колажі та інсталяції), а й технікою виконання, через що складається враження, ніби цю виставку готували кілька митців.

«Я хочу цією експозицією стерти усі рамки, обмеження та стереотип про те, що художник, аби бути упізнаваним, повинен працювати в одному напрямку. Натомість, використовую усі доступні засоби, техніки, стилі для пошуків і вираження своєї особистості, внутрішнього і зовнішнього світу», - розповідає Павло.

Персональна виставка Павла Юрчука «ЛЕДЬ АБСТРАКТНЕ І ТРОХИ ВІЙСЬКОВЕ» діє з 3 по 28 червня 2020 року. Деякі із представлених робіт можна придбати.

 

Пізнавайте мистецтво з насолодою разом з «Євро-Арт»!

 

Поділіться новиною

Відправити в DeliciousВідправити в DiggВідправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в StumbleuponВідправити в TechnoratiВідправити в TwitterВідправити в LinkedInВідправити в BobrdobrВідправити в LiveinternetВідправити в LivejournalВідправити в MoymirВідправити в OdnoklassnikiВідправити в VkcomВідправити в Yaru