«ВЕЛИКІ ШЕДЕВРИ МАЛЕНЬКИХ ХУДОЖНИКІВ»

 

 Виставка робіт учнів Художньої студії «Євро-Арт» продовжує наш   широкомасштабний проєкт «Євро-Арт» для талановитих».

 Влаштування звітних виставок учнів Арт-студії у стінах нашої галереї –   це уже добра традиція, не просто своєрідний творчий підсумок, а   справжній момент усвідомлення кожною дитиною себе творчою   особистістю і відчуття відповідальності за створене.

  «Подібні виставки дуже потрібні дітям, для них це своєрідний звіт про   результати творчої діяльності. Ці роботи професійні, часом   навіть   не   дитячі  за тематикою, хоча і

 виконані дітьми. Автори передали у них свій настрій веселих і щасливих   людей», - розповідає куратор проекту Анна Вітрук.

 Мистецький простір галереї «Євро-Арт», де експонуються картини   великих художників, майстрів  живопису, допомагає юним талантам   опановувати закони композиції, вчитися гармонії живопису, вивчати   пропорції та перспективне    зображення    об’єктів   навколишнього  світу,  поринати  у  цікаві  та  дивовижні   сторінки історії мистецтва.

 Утім,  секрет майстерності маленьких художників ще й у їхній   наполегливості, бажанні вчитися мистецтву та дружньому спілкуванні з   наставниками, які вкладають душу у своїх вихованців.

  В експозиції представлено близько семи десятків неймовірно щирих,   творчих робіт, виконаних   гуашшю протягом   останнього  рокуна   різноманітну тематику,  написаних  дітьми віком від 5 до 14років. Кожна   робота, репрезентована на виставці, неповторна за своїм задумом,   композиційним вирішенням, колористичною гамою.

     Представлені   роботи   приваблюють

 особливою енергетикою, щирістю і безпосередністю сприйняття,   яскравими   художніми   образами   та особливим  внутрішнім теплим   світлом.

  Маленькі автори вразять вас своєю креативністю та недитячим   професійним виконанням.

 Виставка триватиме по 16 лютого 2020 року.

Пізнавайте мистецтво з насолодою разом з «Євро-Арт»!

 

 

 

 

 

 

 

 

Поділіться новиною

Відправити в DeliciousВідправити в DiggВідправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в StumbleuponВідправити в TechnoratiВідправити в TwitterВідправити в LinkedInВідправити в BobrdobrВідправити в LiveinternetВідправити в LivejournalВідправити в MoymirВідправити в OdnoklassnikiВідправити в VkcomВідправити в Yaru