ВИСТАВКА АРТ-СТУДІЇ АНАТОЛІЯ ІВАНЕНКА

«ПАРАЛЕЛІ ПЕРЕТИНАЮТЬСЯ»

 

Яскравий калейдоскоп робіт радує оригінальністю, майстерністю, кольорами, формами, настроєм… Цього разу у рамках нашого широкоформатного проекту «Євро-Арт» для талановитих» ми презентуємо виставку «ПАРАЛЕЛІ ПЕРЕТИНАЮТЬСЯ».

В експозиції представлені роботи 11 авторів: Жені Базелюк, Наталії    Белявської,        Людмили

Гайбонюк, Карини Савчук, Алли Котенко, Тали Охрименко, Дарини Павлюк, Романа Пелеха, Тетяни Радчук, Наталії Семенко, Наталії Якимець.  Усі вони – учні арт-студії відомого рівненського художника Анатолія Іваненка, яка діє з листопада 2014 року. Раніше ми вже бачили їхні роботи, як на спільній, так і на персональних виставках. Однак, тепер – це вже зовсім інший рівень майстерності!

Як бачимо, «ПАРАЛЕЛІ ПЕРЕТИНАЮТЬСЯ» у митців різного віку і професій. Роботи виконані у різних стилях і різними почерками. Тут великий діапазон творчих пошуків та художніх технік, чимало сміливих рішень, кольорів та новаторського підходу. Попри розмаїття напрямків і творчої індивідуальності, їх об’єднує високий професіоналізм та яскрава художня виразність.

Їхній наставник Анатолій Іваненко зізнається: «Усі ці люди незаангажовані академічною освітою і постійно дивують своїм творчим підходом. Нам хотілося показати їхню величезну жадобу до творчості». Іншими словами: витонченість, емоційність  і безмежний позитив. Для кожного з них притаманний контраст засобів художнього вираження та їх несподівані поєднання, імпровізаційна гра, концептуальний підбір різних елементів...

У представлених роботах, наче чується далеке відлуння фільмів Фелліні, у кадрах якого реальні речі набувають умовного звучання. Адже вони подаються як візія, як уявний світ, де складно розрізнити загальний духовний настрій від форм матеріального світу, що укоренилися у свідомості завдяки сильним зоровим враженням.

Виставка «ПАРАЛЕЛІ ПЕРЕТИНАЮТЬСЯ» діє з 25 грудня 2019 року по 19 січня 2010 року.

Представлені тут картини можна придбати.

 

Пізнавайте мистецтво з насолодою разом з «Євро-Арт»!

 

 

 

 

Поділіться новиною

Відправити в DeliciousВідправити в DiggВідправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в StumbleuponВідправити в TechnoratiВідправити в TwitterВідправити в LinkedInВідправити в BobrdobrВідправити в LiveinternetВідправити в LivejournalВідправити в MoymirВідправити в OdnoklassnikiВідправити в VkcomВідправити в Yaru