ПЕРСОНАЛЬНА ВИСТАВКА НАТАЛІЇ АБРОСІМОВОЇ

«МІЙ КОСМОС»

 

 У  рамках   широкомасштабного проекту нашої галереї  «Євро-Арт» для талановитих» ми   презентуємо  дебютну персональну виставку рівнянки Наталії Абросімової «МІЙ КОСМОС». 

 «Ця виставка – це ніби моє привітання зі світом»,- говорить авторка. А й справді, бо ж усі   представлені тут картини написані, так би мовити, під час «творчого польоту», без матеріальних,   часових чи будь-яких інших обмежень. Випускниця  будівельного факультету РДТУ (спеціальність:   водопостачання і каналізація) свого часу прийняла для себе непросте, але доленосне рішення:   дитячий потяг до малювання з роками не проходить, тож своїй мрії варто присвятити ціле життя!

 Наталія Абросімова народилася 5 липня 1977 року у родині рівненських інженерів. Ще під час   навчання у школі, пригадує, найкращим відпочинком і насолодою для неї було саме малювання.   Справжнє диво трапилося, коли жінка

 вперше привела на заняття до художньої студії «Євро-Арту» свого тоді ще 9-річного сина Валентина.   Саме тоді вона зрозуміла: це її стихія…

 Нині художниця  презентує близько шести десятків пейзажів, натюрмортів  і  портретів,   переважно,  у техніці олійного живопису. Усі роботи написані протягом останніх чотирьох   років, власне, у той період, відколи вона почала творити під опікою керівників художніх студій   «Євро-Арту» Анатолія Іваненка та Анни Вітрук.

  «Приступаючи щоразу до роботи над новою картиною, я не формулюю собі ніяких «філософських   завдань». Свідомість просто включається у процес творчості. Мій власний настрій під час роботи   диктує вибір кольорових комбінацій, а думки відриваються від буденних земних клопотів та   вирушають у політ-пошук гармонії. Бо гармонія має бути у всьому, вона важлива, навіть у простих   речах», - розповідає художниця.

  Цікава річ! Наталія завжди прагнула у житті гармонії, певно, звідси і її зацікавленість філософією,   психологією, астрологією, нумерологією.

  Картини авторки цікаві та зрозумілі як дорослим, так і дітям. У них доброта, краса і  любов. Мисткиня   вірить у те, що творчість має величезну силу і здатна зробити цей світ кращим. Тому й стверджує   своїми роботами: «Цінуйте, те що маєте, не розучіться мріяти і отримували радість від кожного дня,   який прожили».

  Персональна виставка Наталії Абросімової «МІЙ КОСМОС» діє з 27 листопада по 22 грудня 2019   року.

 Представлені тут картини можна придбати.

 

Пізнавайте мистецтво з насолодою разом з «Євро-Арт»!

 

 

Поділіться новиною

Відправити в DeliciousВідправити в DiggВідправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в StumbleuponВідправити в TechnoratiВідправити в TwitterВідправити в LinkedInВідправити в BobrdobrВідправити в LiveinternetВідправити в LivejournalВідправити в MoymirВідправити в OdnoklassnikiВідправити в VkcomВідправити в Yaru