ВИСТАВКА

«АФІНИ/ГЕРИ/АФРОДІТИ»

   Сучасні жінки одночасно суміщають у собі безліч рис давньогрецьких богинь, адже мешканки Олімпу і зовні, і за своїми вчинками були, як люди. По-простому кажучи, всередині кожної жінки є і Афіна, яка керується швидше розумом, ніж серцем, і Гера, берегиня дому і сім’ї, і запаморочлива Афродіта, яка завжди живе «тут і зараз» і понад усе любить мистецтво.

 

   Тож,  у  рамках   широкомасштабного

 проекту нашої галереї  «Євро-Арт» для талановитих», дев’ять чарівних художниць-аматорок з Гощі, які не побоялися свого часу вийти   за рамки «дружини-мами і тільки», презентують спільну виставку своїх робіт «АФІНИ/ГЕРИ/АФРОДІТИ».  Поглянемо на дружин,   сестер,   доньок і мам під дещо несподіваним (олімпійським!) кутом зору?..

 На виставці можна побачити твори 9 мисткинь: Ольги Коток, Наталії Кальки, Ольги  Козярчук,  Орисі  Ястремської,  Оксани  Романович,  Тетяни  Гоменюк,  Олени Соботюк,   Вікторії   Масловської   та   Наталії   Устимець.    У  повсякденному житті

 бухгалтери,  вчительки, журналістки і приватні підприємці (сміливі і наполегливі з найкращими діловими якостями) жінки постають   перед наминіжними і чуттєвими творчими особистостями та представляють на наш розсуд свій «жіночий живопис».   Бо  різниця  між “чоловічим” і  “жіночим” мистецтвом таки є, але вона невловима, на рівні відчуттів. Тут справа у тому, що кожна жінка   особлива, і по-різному виражає себе.

 Художниці-аматорки  презентують близько шести десятків пейзажів, натюрмортів  і  портретів  у техніці олійного живопису.   Усі роботи написані протягом останнього року, власне, у той період, відколи вони взагалі взяли до рук пензлі і спробували   творити під опікою керівника художніх студій для дітей і дорослих «Позитив» (смт Гоща) та «Євро-Арт» (м. Рівне) Анни   Вітрук.

 “Зазвичай художників-початківців ігнорують, бо вони лише вчаться. Але саме цей час – це золота середина між дитячою   безпосередністю та зрілою майстерністю. Це мистецтво ризику і пошуків себе, власної ідентифікації. Я навіть впевнена, що кожна з них згодом зміниться і віднайде свій стиль. Тому дуже цікаво зафіксувати цей початковий етап”, – ділиться своїми думками їх наставниця Анна Вітрук.

Ця виставка – про жінок і про їхні образи, різноманітні і мінливі, а їх живопис - цікавий, феєричний, барвистий і життєрадісний.

Виставка «АФІНИ/ГЕРИ/АФРОДІТИ» діє з 30 жовтня по 24 листопада 2019 року.

Представлені тут картини можна придбати.

 

Пізнавайте мистецтво з насолодою разом з «Євро-Арт»!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Поділіться новиною

Відправити в DeliciousВідправити в DiggВідправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в StumbleuponВідправити в TechnoratiВідправити в TwitterВідправити в LinkedInВідправити в BobrdobrВідправити в LiveinternetВідправити в LivejournalВідправити в MoymirВідправити в OdnoklassnikiВідправити в VkcomВідправити в Yaru