Виставка картин групи «Художник» (а це 14 мисткинь, які об’єдналися   під  керівництвом відомого в Україні живописця Анатолія Іваненка)   продовжує широкомасштабний проект нашої галереї «Євро-Арт» для   талановитих».

  Термін «легато»  у музиці – це зв'язне виконання звуків, при якому   відбувається плавний перехід одного звука в інший. А «ЛЕГАТО» у   понад  п’яти десятках експонованих полотен наших художниць,   виконаних у різних художніх техніках, - це спільний жіночий погляд на   сучасний світ, сповнений надією, теплом, добрими і світлими   помислами.  Тетяна Мельник, Вікторія Денисюк, Наталія Пастухова,   Ольга Полянська, Лариса Польохіна, Юлія Шутова, Наталія Волосянчук-   Грицай, Олена Човпило, Людмила Зейда, Валентина Шустова, Олена   Цейко, Ірина Тищук, Наталія Демедюк та Галина Вокальчук представили   нам і милий серцю куточок рідного міста, і пейзаж, і звичайно, квіти…

 Виставка «ЛЕГАТО» - не перша спільна у цієї групи. Ми уже   неодноразово бачили їхні роботи у нашій галереї на виставках   «Кольоровий простір» (2016 р.), «Не Святі горшки…» (2017 р.) та   «Весняний настрій» (2018 р.).

 Для талановитих авторок заняття в «Художнику» не просто навчальний   процес, а своєрідна філософія життя. Адже саме тут аматорки-   художниці, кожна з якихуже зріла особистість у своїй основній   професії,навчаються бачити світ крізь призму живопису.

 Слід нагадати, що починалося для них все ужовтні 2010 року, колиу   Рівному стартував культурний мистецький проект «Стань Гогеном за 90   днів». Його ініціювала міська влада для рівнян віком від18 років, які   ніколи не малювали,але дуже хотіли навчитися це робити. Саме із тих   Гогенівців і сформувалася група «Художник», яка вже майже   десятиліттяопановує ази живопису. Спочатку і до 2014 року свої знання   мисткиням передавав директор дитячої художньої школи Анатолій   Мартиненко. Утім, і після смерті свого наставника група не розпалася. Її   під свою творчу опіку взяв художник Анатолій Іваненко.

  Сьогодні група «Художник»-це не просто колектив однодумців, а   своєрідна творча родина та така собі арт-тусовка, до якої приєднуються   все нові і нові члени. Тутнемає жодних обмежень – ні вікових, ні   професійних, ні релігійних. Тут з однаковим ентузіазмом «місять» фарби   і  пенсіонери, і бухгалтери, і журналісти, і продавчині, і турагенти, і   лікарі…  Усіх об’єднує прагнення творити та вчитися нових   премудростей  живопису, якими ділиться гуру Анатолій Іваненко.

 Учасники групи переконані,щоїх приклад допоможе усім, хто мріє про   прекрасне у своєму житті, однакніяк не наважиться знайти для цьогочас   і   місце, навчитися виражати  і любити себе, знайтидоступ до   виставкових зал.

  Виставка триватиме з 7 по 29 вересня 2019 року.

  Представлені тут картини можна придбати.

 

Пізнавайте мистецтво з насолодою разом з «Євро-Арт»!

 

 

 

Поділіться новиною

Відправити в DeliciousВідправити в DiggВідправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в StumbleuponВідправити в TechnoratiВідправити в TwitterВідправити в LinkedInВідправити в BobrdobrВідправити в LiveinternetВідправити в LivejournalВідправити в MoymirВідправити в OdnoklassnikiВідправити в VkcomВідправити в Yaru