Персональна виставка Лариси Польохіної

«ЖІНКА І ЇЇ КВІТИ»

 

          Рівненська художниця Лариса Польохіна (1953 р. н.) навчалася живопису самостійно, проте, ступивши на творчий шлях у зрілому віці, після участі  у 2010 році у міському проекті «Стань Гогеном за 90 днів», жінка спромоглася сказати власне слово, утвердитися як артистична особистість із виразно окресленим власним характером живопису.

          Дружбою і урокам

високого мистецтва завдячує Анатолію Мартиненку та Анатолію Іваненку. Вона увібрала життєві настанови Майстрів і поштовх до колористичного голосу про радість буття.

Художницю часто називають співцем садів та квітів, бо її справжньою пристрастю є приязна, жива і принадна у своїй нескінченно-мінливій і, водночас, усталеній красі природа. Окрім пейзажів, улюбленою тематикою мисткині є натюрморт, а особливо, квіткові композиції – завжди чарівні, живі і магнетично привабливі.

Колишній фахівець бюро систем автоматичного програмування Рівненського радіозаводу, а нині знана у мистецьких колах Рівного художниця, у рамках широкомасштабного проекту нашої галереї - «Євро-Арт» для талановитих», презентує свою третю персональну виставку «ЖІНКА І ЇЇ КВІТИ».

57 представлених в експозиції пейзажів і натюрмортів Лариси Польохіної у техніці олійного живопису закликають радіти світу краси разом із нею. Її картини – це не просто привабливі елементи інтер’єру. Вони сповнені експресії, позитивної енергетики, оптимізму, тепла і світла.

Мисткиня використовує чисті яскраві кольори. Багато часу проводить за мольбертом, полюбляє писати з натури, із захопленням вивчає історію живопису. Не зупиняється у своєму зростанні та вірить, що не лише талант, а й наполеглива праця і жага до життя творять чудеса.

Персональна виставка Лариси Польохіної «ЖІНКА І ЇЇ КВІТИ» триватиме з 17 квітня по 12 травня 2019 року.

 

Пізнавайте мистецтво з насолодою разом з «Євро-Арт»!

 

 

 

 

 

 

Поділіться новиною

Відправити в DeliciousВідправити в DiggВідправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в StumbleuponВідправити в TechnoratiВідправити в TwitterВідправити в LinkedInВідправити в BobrdobrВідправити в LiveinternetВідправити в LivejournalВідправити в MoymirВідправити в OdnoklassnikiВідправити в VkcomВідправити в Yaru