Персональна виставка Наталії Волянюк

«НІЧОГО ЗАЙВОГО»

    Наталія Волянюк народилася у Кременці на Тернопільщині. Мистецький хист успадкувала від батька, який гарно малював, хоч і не був професійним художником. Як митець-практик молода жінка вірить в силу таланту, але переконана, що без праці – нікуди: «Художник мусить працювати щодня, аби розвивати своїздібності, бачення кольору, аналізувати все. Успіх – це 99% праці».

    У 2009 році Наталія закінчила Кременецький обласний гуманітарно-педагогічний інститут ім. Т. Шевченка, згодом працювала у цьому ж вищому навчальному закладі на посаді викладача академічного рисунку   та   живопису,   паралельно   писала

наукову роботу на тему «Народна вишивка Тернопільщини ХХ ст.» і вчилася в аспірантурі у Львівській національній академії мистецтв. Сьогодні вона - кандидат мистецтвознавства, викладач, художник, ілюстратор, засновник художньої школи «MARKO ART SHOOL», живе і працює у Львові.

З 2012 року Наталія постійна учасниця українсько-польських пленерів, колективних художніх виставок та благодійних аукціонів у Кременці, Тернополі, Дубні, Харкові, Запоріжжі, Шаяні, Славську. Персональні виставки художниці з успіхом пройшли у Кременці («Від Кременця до Львова», 2016 р.), Тернополі («Мить», 2017 р.), Чернівцях («Діалог кольору» та «Рубікон», 2017-18 рр.). Тепер її виставку «НІЧОГО ЗАЙВОГО» мають змогу побачити рівняни.

Роботи львівської художниці, поєднані під назвою «НІЧОГО ЗАЙВОГО», з’явилися  у результаті творчих пошуків та переосмислень мисткині впродовж останніх 2 років. Відмова від будь-якої форми, або лише легкий натяк на неї, …акцентування уваги на кольорі, кольоровій масі, плямі, використання ліній – для зв’язку композиції в одне ціле. Усе це є візуальним зображенням асоціацій художниці, що викликані впливом навколишнього середовища.

«У живописі мене цікавить мінімалізм засобів виразності, безпосередньо процес створення картини та її енергетика. Лінія, пляма та штрих – унікальні засоби для творчості, якими користувалися ще в палеоліті… з розвитком людської цивілізації мистецтво стало надто важким для сприйняття, інформативно перенасиченим, як і сам світ! Представлена експозиція є персоналізованим протестом проти реалістичного вияву мистецтва. Адже малюючи полотна, сповнені знайомих образів, ми орієнтуємося на форму об’єктів навколишньої дійсності і працюємо на їх прояв, підкреслюємо об’єм, характерні риси тощо. Для мене, особисто, абстрактне мистецтво є  втечею від реалізму, образів, людей, шумного та забрудненого соціуму. Втеча від надмірностей!» - розповідає Наталія.

Повне абстрагування від реалістичних форм та асоціативне мислення художниці відкривають інші шляхи для творчості, дають змогу вільного польоту та усвідомлення власного шляху в сучасному арт-просторі!

Персональна виставка Наталії Волянюк «НІЧОГО ЗАЙВОГО» продовжує широкомасштабний проект нашої галереї - «Євро-Арт» для талановитих» та триватиме з 20 березня по 14 квітня 2019 року.

Пізнавайте мистецтво з насолодою разом з «Євро-Арт»!

 

Поділіться новиною

Відправити в DeliciousВідправити в DiggВідправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в StumbleuponВідправити в TechnoratiВідправити в TwitterВідправити в LinkedInВідправити в BobrdobrВідправити в LiveinternetВідправити в LivejournalВідправити в MoymirВідправити в OdnoklassnikiВідправити в VkcomВідправити в Yaru