«Я ХУДОЖНИК! Я ТАК БАЧУ!»

 

Виставка робіт учнів Арт-студії образотворчого мистецтва Анни Вітрук продовжує широкомасштабний проект галереї «Євро-Арт» для талановитих».

Влаштування звітних виставок учнів Арт-студії у стінах нашого клубного кафе – це уже добра традиція, не просто своєрідний творчий підсумок, а справжній момент усвідомлення кожною дитиною себе творчою особистістю і відчуття відповідальності за створене.

«Подібні виставки дуже потрібні дітям, для них це своєрідний звіт про результати творчої діяльності. Ці роботи професійні, часом навіть не дитячі за тематикою, хоча і виконані дітьми. Автори передали у них свій настрій веселих і щасливих людей», - розповідає куратор проекту Анна Вітрук.

Мистецький простір галереї «Євро-Арт», де експонуються картини великих художників, майстрів живопису, допомагає юним талантам опановувати закони композиції, вчитися гармонії живопису, вивчати пропорції та перспективне зображенняоб’єктівнавколишньогосвіту,поринати

у цікаві та дивовижні   сторінкиісторіїмистецтва.Утім,  секретмайстерності маленьких художників ще й у їхній наполегливості, бажанні вчитися мистецтву та дружньому спілкуванні з наставниками, які вкладають душу у своїх вихованців.

В експозиції представлено майже 130неймовірно щирих, творчих робіт, виконаних протягом останнього рокуна різноманітну тематику,  написаних  дітьми  віком від 4 до 19р.

у різних техніках і матеріалах (олійні фарби, гуаш, акварель, прості та кольорові олівці, пластилінографія, техніка сухого пензлика тощо). Кожна робота, репрезентована на виставці, неповторна за своїм задумом, композиційним вирішенням, колористичною гамою.

Представлені роботи приваблюють особливою енергетикою, щирістю і безпосередністю сприйняття,   яскравими   художніми   образами   та

особливим  внутрішнім теплим світлом.

Маленькі автори вразять вас своєю креативністю та недитячим професійним виконанням.

Виставка триватиме по 17 лютого 2019 року.

Пізнавайте мистецтво з насолодою разом з «Євро-Арт»!

 

 

 

 

Поділіться новиною

Відправити в DeliciousВідправити в DiggВідправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в StumbleuponВідправити в TechnoratiВідправити в TwitterВідправити в LinkedInВідправити в BobrdobrВідправити в LiveinternetВідправити в LivejournalВідправити в MoymirВідправити в OdnoklassnikiВідправити в VkcomВідправити в Yaru