Hand Made  і виставка картин

Жені Базелюк (Jane Bazelyuk)

 

«ПРИВІТ, МІЙ СВІТ…»

 

        Женя Базелюк (Jane Bazelyuk)народилася 27 квітня 1985 року у м. Ярославль (Росія). Закінчила місцеву середню школу та Ярославський  державний педагогічний університет (спеціальність «Професійне навчання. Економіка та управління»). Ще у дитинстві вона вирізнялася з-поміж однолітків своєю унікальністю (вже у 5 класі стала наймолодшою випускницею художньої школи). З 2007 року, відколи створила сім’ю,  Женя мешкає у Рівному. Уже тут вона закінчила Комп’ютерну Академію «ШАГ» та  у 2008 році перемогла у номінації «Комп'ютерний геній» («Computer Genius») Всеукраїнського Чемпіонату Комп’ютерних Талантів «Золотий байт». Женя стала успішним графічним дизайнером. Навіть захопилася мультиплікацією!.. Та усе у її житті змінив 2014 рік!

 Чотири роки тому Женя Базелюк (Jane Bazelyuk)стала МАМОЮ і каже, що це її найголовніше досягнення. Сьогодні маленька Євангеліна – мамина найперша помічниця і головне НАТХНЕННЯ! Саме з народженням донечки Женя почала творити картини і найрізноманітніші предмети декору. А з 2017 року вона відвідує Арт-студію Анатолія Іваненка у «Євро-Арті».

  Виставка «ПРИВІТ, МІЙ СВІТ…» - персональний дебют Жені Базелюк (Jane Bazelyuk)як художниці. Експозиція налічує 17 картин у техніці олійного та акрилового живопису, 21 картину-мініатюру в авторській техніці ручної роботи та хендмейд-вироби.

 Фантастичний світ образів Жені Базелюк (Jane Bazelyuk)є унікальним мистецьким явищем, який поєднує у собі тонкий смак, нестандартне мислення і особисту обдарованість художниці. Незвичайна і талановита Женя, яка так довго «приховувала» свій талант, запрошує вас поринути у її Світ:

 

«Привіт, любий читачу. Я приїхала до позитивного і сонячного Рівного у 2007 році і навіть не могла уявити, що життя поєднає мене із живописом. Дивовижний 2017 рік був щедрим на творчість, на знайомства з новими, чудовими, тепер уже такими рідними людьми. Як я жила раніше без них?.. Не знаю… Вдячна вам, мої любі! Тепер щосуботи поспішаю до вас у «Євро-Арт». Пишу це все і посміхаюся!!!

Хто надихнув? Хто окрилив? Ви, Анатолію Григоровичу! І за це Вам низький уклін!

Вдячна долі за Вас, Учителю, за галерею, за рідних моїх і близьких, за Донечку, яка Музою стала. І дякую Тій, що захоплюється моїм талантом усією душею… Люблю Тебе, Мамо!

«Привіт, мій Світ…» - це зачарований світ уяви і образів. Чий? Вирішувати вам. Описати словами його складно, а от побачити може кожен, варто лише заплющити очі і уявити себе в іншому вимірі. Я хочу передати цей «скарб» їй, моїй маленькій дівчинці. Я душу віддаю тобі, ти збережи її і передай діткам…

Мой маленький ты светлый человечек,

Во мне вдруг новый мир ты всколыхнула,

В потоке вдохновения он будет бесконечен...»

 

Hand Made  і виставка картин Жені Базелюк (Jane Bazelyuk)«ПРИВІТ, МІЙ СВІТ…» продовжує широкомасштабний проект нашої галереї - «Євро-Арт» для талановитих».

  Експозиція триватиме по 20 січня 2019 року.

 

Пізнавайте мистецтво з насолодою разом з «Євро-Арт»!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Поділіться новиною

Відправити в DeliciousВідправити в DiggВідправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в StumbleuponВідправити в TechnoratiВідправити в TwitterВідправити в LinkedInВідправити в BobrdobrВідправити в LiveinternetВідправити в LivejournalВідправити в MoymirВідправити в OdnoklassnikiВідправити в VkcomВідправити в Yaru