Персональна виставка картин

Світлани Марковець

 

«NETWORK... І НЕ ТІЛЬКИ»

 

          Світлана Марковець народилася 18 жовтня 1982 року в містечку  Березне, що на Рівненщині. Закінчила місцеву середню школу та Рівненський державний гуманітарний університет. За фахом - художник, майстер декоративно-прикладного мистецтва. Учасниця різноманітних художніх виставок та конкурсів.

 

          Розпочинала кар’єру майстриня як дизайнер-декоратор, дизайнер одягу, та все ж найбільше її цікавило образотворче мистецтво. Саме потяг до створення живописних зображень спонукав Світлану реалізувати свій нахил до краси на полотні. Сьогодні художниця активно експериментує, створюючи роботи в різноманітних стилях та техніках. Кожна картина художниці є інтерпретованим відображенням навколишнього світу та реальності через призму внутрішнього світобачення.

 

Виставка «NETWORK... І НЕ ТІЛЬКИ» є шостою персональною виставкою Світлани Марковець. Експозиція налічує 40 картин, виконаних протягом останніх двох років на полотні в техніці акрилового та олійного живопису. Кожна робота вирізняється оригінальною побудовою композиції.

 

Представлені роботи художниці – панорама творчих пошуків, намагання зафіксувати в площині мистецтва композиційні і тональні експерименти, підсилені сміливими колористичними рішеннями, що творять особливі візуальні ефекти. Мисткиня демонструє широке різноманіття авторських технік і жанрів та неординарного втілення мистецького задуму. Зокрема, вперше увазі глядача представлені серія робіт із імітацією плетіння (це авторська технологія художниці) та серія мініатюр.

 

Персональна виставка Світлани Марковець «NETWORK... І НЕ ТІЛЬКИ» продовжує широкомасштабний проект нашої галереї - «Євро-Арт» для талановитих».

 

 

Поділіться новиною

Відправити в DeliciousВідправити в DiggВідправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в StumbleuponВідправити в TechnoratiВідправити в TwitterВідправити в LinkedInВідправити в BobrdobrВідправити в LiveinternetВідправити в LivejournalВідправити в MoymirВідправити в OdnoklassnikiВідправити в VkcomВідправити в Yaru