«КРАСА І НІЖНІСТЬ»

 

Тетяни і Валерія Ярощуків

 

          Виставка «Краса і ніжність» представляє багатогранну творчість Тетяни і Валерія Ярощуків, яких єднають не лише мистецькі, а й родинні зв’язки. Роботи подружжя з Рівного варті уваги, бо відображають справжнє, енергетично наповнене та захоплююче, таке близьке серцю українців, мистецтво. В експозиції представлено 60 картин у техніці олійного живопису чоловіка та 22 різновиди ляльок-мотанок дружини, які закумулювали величезну любов та шану митців до народної спадщини та глибинне відчуття своїх коренів.

 Валерій Ярощук народився у Гощі 21 березня 1948 року у сім’ї вчителів, усе життя працював за технічними професіями, а малювати почав після виходу на пенсію. Художник пише картини-спогади філософського змісту, малює незвичні природні явища. Він має талант зобразити буденні, усім добре знайомі речі так, щоб глядачам здалося, ніби бачать їх уперше. Багато його картин – це спогади про життєві епізоди. І хоча Валерій Петрович митець-аматор, але одна з його картин («Вогонь», присвячена подіям на Майдані) уже експонується у Рівненському краєзнавчому музеї.

«Писання картин олійними фарбами вважаю чимось надзвичайним, коли ти через деякий час можеш повернутися до свого полотна і щось додати або виправити, втілити свій задум, бачити, як виходить щось хороше і життєрадісне», - розповідає художник.

          Тетяна Ярощук народилася 15 листопада 1955 року у Тверській області (Росія), в Україні живе з 8-річного віку. Усе життя жінка пропрацювала вчителем фізики та астрономії, а останніх 5 років має нове захоплення – робить ляльки-мотанки.Ними люблять гратися її онуки, їх мають майже всі її друзі, родичі і колеги, вони є в Польщі, Росії, Німеччині, Австралії, Англії.  Творчості Тетяни Володимирівни притаманна багатофункціональність, де сутність виготовлених предметів народної творчості поєднується з естетикою краси.

          «Мої ляльки-мотанки для мене не просто творчість. Кожна дія несе у собі смислове навантаження. Відтворення

символіки здійснює зв'язок між культурою наших пращурів, сьогоденням та майбутнім. Ляльки отримують інформацію, зберігають її та передають. Це своєрідний обмін позитивною енергетикою з побажаннями здійснення мрій, добра», - зізнається майстриня.

Виставка «Краса і ніжність» Тетяни і Валерія Ярощуківпродовжує широкомасштабний проект нашої галереї - «Євро-Арт» для талановитих».

Експозиція триватиме по 18 листопада 2018 року.

 

Пізнавайте мистецтво з насолодою разом з «Євро-Арт»!

 

 

 

Поділіться новиною

Відправити в DeliciousВідправити в DiggВідправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в StumbleuponВідправити в TechnoratiВідправити в TwitterВідправити в LinkedInВідправити в BobrdobrВідправити в LiveinternetВідправити в LivejournalВідправити в MoymirВідправити в OdnoklassnikiВідправити в VkcomВідправити в Yaru