«Емоції-акварелі»

 

29.08.2018 року – 23.09.2018 року

 

Нинішня експозиція – це персональний дебют Оксани Черначук (Меньшикової).

Художниця народилася 4 лютого 1989 року у Рівному. Після закінчення Рівненської ЗОШ №23 тадитячої художньої школивступила до РДГУ, де вивчала художню кераміку.

Мистецтво взагалі, і живопис зокрема, займають величезне місце у її житті. Мисткиня  пробувала себе у виробництві кераміки у творчій майстерні «КАСТ», займалася декоруванням в Event-агентстві «Карнавал», нині ж займається монументальним розписом стін акриловимифарбами, а у вільні хвилини писала картини у техніці олійного живопису… Утім, олійні фарби поступилися у її житті акварелі у 2014 році. Тепер Оксана пише картини майже щодня та відвідує майстерню Ігора Павлюка.

Акварель – дуже швидка техніка, яка передає «моментний» вираз природи або стану. Тут не маєш права схибити, бо не підправиш, як, скажімо, під час творення олією. Художниця полюбила акварель саме за її тендітність, легкість і прозорість барвистого шару, що дозволяє підкреслити природність колірних переходів, скористатися усім розмаїттям відтінків і напівтонів. Зізнається, що вже залежна від того ефекту несподіваності результату, який дає акварель, від можливості імпровізувати, а ще вона вчить її терплячості, бо «акварель треба вміти приборкувати».

Художниця представляє 42 роботи, виконаних на папері в техніці акварельного живопису. Це, переважно, пейзажі. І усі вони написані протягом останніх двох років.

Роботи Оксани передають глядачеві стан її душі, бо художниця належить до тих сонячних людей, які не тільки вміють брати, а ще й широ віддають свій настрій. «Вважаю акварель своєю улюбленою технікою і думаю, що поєднуючись з водою, акварельна фарба веде себе непередбачувано і прекрасно, як королева», - каже мисткиня.

«ЕМОЦІЇ-АКВАРЕЛІ» - це для мене дуже атмосферна та особлива виставка, це бажання зловити момент. Момент променя, момент вітру, момент насолоди… В експозиції я представила роботи, які повністю відображають мій внутрішній світ. Вони – це я», - розповідає живописиця.

Персональна виставка Оксани Черначук (Меньшикової) «ЕМОЦІЇ-АКВАРЕЛІ» продовжує широкомасштабний проект нашої галереї - «Євро-Арт» для талановитих».

Вхід вільний!

Пізнавайте мистецтво з насолодою разом з «Євро-Арт»!

 

 

 

Поділіться новиною

Відправити в DeliciousВідправити в DiggВідправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в StumbleuponВідправити в TechnoratiВідправити в TwitterВідправити в LinkedInВідправити в BobrdobrВідправити в LiveinternetВідправити в LivejournalВідправити в MoymirВідправити в OdnoklassnikiВідправити в VkcomВідправити в Yaru