Виставка групи українських митців

у рамках проекту «Художники без майстерень»

 

«ОСТРІВ РАДОСТІ В МОРІ ПЕЧАЛІ»

 

Проект «Художники без майстерень» заснований у Тернополі у 2011 році і покликаний сприяти всім творчим людям, передусім початківцям, які потребують приміщення для роботи, але не мають можливості облаштувати таке за місцем проживання чи орендувати.

Вашій увазі представлені 36наповнених символами робіт, які  спонукають до філософських роздумів про боротьбу добра і зла та сенс життя. Усі картини, виконані у техніці олійного живопису, могли би ілюструвати сюжети романів фентезі.

Експозиція знайомить нас із творчістю тернополян Надії Омельченко, Ілони Ваврів, Сергія Сороки, Сергія Середницького та, насамперед, головного ініціатора «Художників без майстерень» Миколи Мамчура, з творчістю якого «Євро-Арт» уже знайомив своїх відвідувачів у 2015 році (виставка «Світ образів»).

Микола Мамчур народився 14 квітня 1955 року у м. Кременець Тернопільської області.

«З дитинства бачив себе художником, з довгим шарфом на грудях. У нас вдома постійно збиралися цікаві творчі люди. Якось прийшов до батька скульптор Григорій Маркович. Він сказав, що мені слід вчитися малювати. З того часу я і почав уявляти себе художником», - пригадує митець. У Кременці брав уроки живопису у місцевого художника Івана Гарасевича, а згодом і у відомого українського живописця Олекси Шатківського. Навчався у Львівському художньому училищі ім. І. Труша та  в Московському народному університеті мистецтв (спеціальність "живопис та графіка").

У Тернополі визнаний художник, виставки якого проходять з аншлагами, майстер спорту з боксу, рукопашник, володар чорного поясу з контактного карате, військовослужбовець живе з 1986 року, де створив спортивно-мистецький клуб "Сакура". У нього виховалося не одне покоління молодих людей, багато з них — чемпіони України і Європи з контактного карате, художники, дизайнери.

У період з 2007 по 2011 рокимитець жив і працював у США та багато подорожував. Зустрічі з новими людьми народжували нові сюжети , а відтак – і виставки у Мюнхені, Вашингтоні, Нью-Йорку, штаті Коннектикутта більше 40 персональних виставок в Україні.

Сьогодні Микола Мамчур - автор картин, які прикрашають приватні колекції України, Польщі, Німеччини, Швеції, Великобританії, Канади та США. А  серед знаменитих шанувальників його таланту – відома американська акторка Шерон Стоун.

Виставка групи українських митців у рамках проекту «Художники без майстерень» «ОСТРІВ РАДОСТІ В МОРІ ПЕЧАЛІ» продовжує широкомасштабний проект нашої галереї - «Євро-Арт» для талановитих».

Експозиція триватиме по 29 липня 2018 року.

Пізнавайте мистецтво з насолодою разом з «Євро-Арт»!

 

Поділіться новиною

Відправити в DeliciousВідправити в DiggВідправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в StumbleuponВідправити в TechnoratiВідправити в TwitterВідправити в LinkedInВідправити в BobrdobrВідправити в LiveinternetВідправити в LivejournalВідправити в MoymirВідправити в OdnoklassnikiВідправити в VkcomВідправити в Yaru