«ЦЕ Я ЩЕ НЕ РОЗБІГАВСЯ!..»

  Виставка робіт учнів Арт-студії образотворчого мистецтва Анни Вітрук продовжує   широкомасштабний проект галереї «Євро-Арт» для талановитих».

  Мистецтво розфарбовує буденність різноманітними кольорами. А дитячий живопис  додає в   наше  життя барв і неодмінно дарує гарний настрій. Ми маємо можливість зазирнути в чарівний   світ дитячої уяви та насолодитися яскравими кольорами пейзажів, поетичними образами   природи,  портретами, квітковими композиціями…

  В експозиції представлено понад 70неймовірно щирих, творчих робіт, виконаних протягом   останнього рокуна різноманітну тематику, написаних дітьми у техніці гуаш на папері, а також   роботи їх викладачів (це, погодьтеся, вперше і незвично) та дорослих початківців (чарівних мам,   які надихнулися творчістю своїх діток і от уже 5 місяців, як теж взялися за пензлі), виконаних   олією  на картоні та на полотні.  Кожна робота, репрезентована на виставці, неповторна за своїм   задумом, композиційним вирішенням, колористичною гамою.

  «Подібні виставки дуже потрібні дітям, для них це своєрідний звіт про результати творчої   діяльності. Ці роботи професійні, часом навіть не дитячі за тематикою, хоча і виконані   дітьми. Автори передали у них свій настрій веселих і щасливих людей», - розповідає куратор   проекту Анна Вітрук.

  Дитячі твори приваблюють особливою енергетикою, щирістю і безпосередністю сприйняття.   Проведення «виставок-звітів» Арт-студії у нашому клубному кафе стало вже доброю традицією   для юних художників. А це 7 груп дітей віком від 4 до 18 років. Загалом в Арт-студії, яка діє з   жовтня 2015 року під керівництвом мистецтвознавця, викладача образотворчого та декоративно-   прикладного мистецтва Анни Вітрук, займається близько 80 хлопців і дівчат. Мистецький простір   галереї допомагає юним художникам вивчати жанри живопису, техніки виконання, стилі та   напрямки мистецтва.

 

Представлені роботи зачарують не лише малих відвідувачів, а й дорослих, адже кожен мріє хоча б на хвилинку повернутися у дитячий світ казки.

Виставка триватиме по 3 червня 2018 року.

Пізнавайте мистецтво з насолодою разом з «Євро-Арт»!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Поділіться новиною

Відправити в DeliciousВідправити в DiggВідправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в StumbleuponВідправити в TechnoratiВідправити в TwitterВідправити в LinkedInВідправити в BobrdobrВідправити в LiveinternetВідправити в LivejournalВідправити в MoymirВідправити в OdnoklassnikiВідправити в VkcomВідправити в Yaru