«ВЕСНЯНИЙ НАСТРІЙ»

виставка робіт групи «Художник»

 

Виставкаробіт групи «Художник» під керівництвом Анатолія Іваненка продовжуєширокомасштабний проект нашоїгалереї «Євро-Арт» для талановитих».

Понад три десятки експонованих картинвиконані у різниххудожніхтехніках. Однакусі вони сповненінадії, віддаютьтеплотою, ніжністю і, як і сама весна, будять у нас добрі і світліпомисли.

«Веснянийнастрій» у полотнах Вікторії Денисюк, Тетяни Мельник, Наталії Пастухової, Ольги Полянської, Лариси Польохіної і Юлії Шутової– це і милийсерцюкуточокрідногоміста, і пейзаж, і звичайно, квіти. Світлі, хорошікольори картин, відякихвіє добром і позитивною енергією. «Хочеться, щобціроботиналаштувалиусіх на весняний лад і щобця весна була не тільки символом пробудженняприроди, але й пробудженнянашоїсвідомості», - розповідаютьхудожниці.

Виставка«Весняний настрій» не перша спільна у цієїгрупи. Рік тому ми уже бачили їхні роботи у нашому клубному кафе на виставці «Кольоровий простір».

Для талановитих авторокзаняття в «Художнику» не просто навчальнийпроцес, а своєріднафілософіяжиття. Аджесаме тут аматори-художники навчаютьсябачитисвітскрізь призму живопису.

Слід нагадати, що починалося для них все ужовтні 2010 року, колиу Рівномустартувавкультурниймистецький проект «Стань Гогеном за 90 днів». Йогоініціюваламіськавлада длярівнянвіком від18 років, якініколи не малювали,але дужехотілинавчитисяцеробити. Самеіз тих Гогенівціві сформуваласягрупа«Художник», яка вжевосьмийрікпоспільопановуєазиживопису. Спочатку і до 2014 року своїзнанняаматорам-художникам передавав директор дитячоїхудожньоїшколиАнатолійМартиненко. Утім, і післясмертісвого наставника група не розпалася. Їїпід свою творчуопіку взяв художник АнатолійІваненко.

Сьогоднігрупа «Художник»-це не просто колективоднодумців, а своєріднатворча родина та такасобі арт-тусовка, до якоїприєднуються і нові члени. Тутнемаєжоднихобмежень – нівікових, ні професійних, нірелігійних. Тут з однаковиментузіазмом «місять» фарби і пенсіонери, і бухгалтери, і журналісти, і ковалі, і продавчині, і турагенти, і лікарі.  Усіхоб’єднуєпрагненнятворити та вчитисянових премудростей живопису, якимиділиться гуру АнатолійІваненко.

Учасникигрупивпевнені, їх приклад допоможеусім, хтомріє про прекрасне у своємужитті, і ніяк не зважитьсязнайти для цьогочас і місце. Як цезробити, знаютьдостеменноавторивиставки «Весняний настрій».

 

Виставка триватиме з 11 квітня по 6 травня 2018 року.

Пізнавайте мистецтво з насолодою разом з «Євро-Арт»!

 

 

Поділіться новиною

Відправити в DeliciousВідправити в DiggВідправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в StumbleuponВідправити в TechnoratiВідправити в TwitterВідправити в LinkedInВідправити в BobrdobrВідправити в LiveinternetВідправити в LivejournalВідправити в MoymirВідправити в OdnoklassnikiВідправити в VkcomВідправити в Yaru