«Ляльковий світ»

Олени та Олександри Соботюк

 

Олена Ярославівна Соботюк народилася 6 квітня 1974 року у невеликому містечку Гоща на Рівненщині. Хороша господиня, мама трьох діток, але найголовніше – талановита майстриня. Навчалася у Києві, після навчання повернулася до рідної Гощі. Наприкінці 2000 року, залишившись без роботи, вирішила піти на курси швачок, про що жодного разу дотепер не пошкодувала. Якось  постало питання щодо особливого подарунка дорогій людині – так народилася перша лялька. І хоча тепер Олена працює бухгалтером, все ж знаходить час для улюбленої справи і продовжує шити ляльки. «Мені це надзвичайно подобається!», - зізнається вона.

Нині майстриня працює у творчому тандемі зі своєю старшою донечкою, яка «створює оточення для маминих рукотворів», пише декоративні натюрморти до образу кожної ляльки. Олександра – особлива дитина. У першу чергу, вона незмінна мамина помічниця, чудова подруга, віддана і вдячна учениця своїх викладачів, і звичайно ж, талановита художниця. Без пензля Саша просто не уявляє свого життя.

Олександра Соботюк народилася 26 січня 1996 року у Гощі. Навчалася у Гощанській гімназії та художній школі, а у 2017 році закінчила факультет образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва Рівненського державного гуманітарного університету і вступила до Університету Шльонскі у м. Катовіце в Польщі, де навчається зараз на відділенні мистецької освіти. Незважаючи на юний вік, Олександра має багато шанувальників своєї творчості. Особливо замовникам до вподоби її роботи у портретному жанрі. З 2015 року Олександра веде ще й активну педагогічну діяльність, викладаючи діткам в Арт-студії «Позитив» під керівництвом Анни Вітрук.

Це вже друга виставка робіт талановитих матері і доньки у Галереї європейського живопису «Євро-Арт». Нагадаємо, перша, у грудні 2016 року, була їх дебютом. Окрім того, щойно завершився показ їх робіт у Дубенському замку. Талант Олени і Олександри Соботюк захоплює, їх роботи знають і люблять не лише в Україні, а й далеко за її межами. Їх авторські ляльки знайшли свої нові домівки у Канаді, Польщі, Росії.

Про особливість цієї родини можна говорити безкінечно, адже мистецтво для них - не діяльність, а стиль життя.

Виставка триватиме по 11 березня 2018 року.

Пізнавайте мистецтво з насолодою разом з «Євро-Арт»!

Поділіться новиною

Відправити в DeliciousВідправити в DiggВідправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в StumbleuponВідправити в TechnoratiВідправити в TwitterВідправити в LinkedInВідправити в BobrdobrВідправити в LiveinternetВідправити в LivejournalВідправити в MoymirВідправити в OdnoklassnikiВідправити в VkcomВідправити в Yaru