Виставка студії образотворчого мистецтва Анни Вітрук

 «Зима буває кольоровою» продовжує широкомасштабний проект галереї «Євро-Арт» для талановитих».

  З 10 жовтня  2015 р. при  галереї європейського живопису «Євро-Арт»  відкрита  студія  образотворчого   мистецтва Анни Вітрук.У студії займається 7 груп дітей різної вікової категорії – від 4 до 18 років, а також   група  дорослих початківців, які приходять на заняття, щоб відпочити від буденності та зарядитися позитивом .  Загалом арт-студія налічує близько 80 дітей. Керує студією мистецтвознавець, викладач образотворчого та   декоративно-прикладного мистецтва Анна Вітрук.

    На папері діти вчаться виражати власні думки, фантазувати,    експериментувати з кольором, створювати   композиції на задану тематику,  навчаються слухати, сприймати критику, виправляти помилки, творчо   зростають та радіють власним досягненням.

 Мистецький простір галереї допомагаєюним художникам вивчати жанри  живопису, техніки виконання, стилі та   напрямки мистецтва. Діти мають  можливість наочно познайомитись як з живописцями XIX  ст.  –   представниками  голландської, бельгійської, німецької шкіл, класичним мистецтвом, - так і з  сучасним   мистецтвом, адже виставковий простір галереї  та клубного кафе  «Євро-Арт» постійно оновлюється,   змінюються експозиції, різні художники з  України та з-за кордону представляють свої роботи.

 В дитячій експозиції представлено 90 робіт на різноманітну тематику, написаних в техніці гуаш на папері, а   також роботи старшої групи, виконаних олією на картоні та на полотні. На відкритті виставки на всіх учасників   дійства очікує безліч сюрпризів та несподіванок. Це і буде нагородою за їхню працю та наполегливість,   розуміння та підтримку.

 Відкриття виставки відбудеться у середу, 24 січня, о 18:00. 
 Виставка триватиме по 11 лютого 2018 р.
 Пізнавайте мистецтво з насолодою разом з «Євро-Арт»!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Поділіться новиною

Відправити в DeliciousВідправити в DiggВідправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в StumbleuponВідправити в TechnoratiВідправити в TwitterВідправити в LinkedInВідправити в BobrdobrВідправити в LiveinternetВідправити в LivejournalВідправити в MoymirВідправити в OdnoklassnikiВідправити в VkcomВідправити в Yaru