Магія душі” Наталії Бороденко

 Виставка «Магія душі» продовжує широкомасштабний проект галереї «Євро-Арт» для   талановитих».Експозиція налічує 42 роботи художниці-аматорки Наталії Бороденко. Широкий загал   поціновувачів мистецтва мав нагоду ознайомитися з творчістю цієї креативної жінки на виставках у Дубно,   Івано-Франківську, Червонограді, Виноградово, Соснівці, Мукачеві.

  Одним з проявів творчого духу пані Наталі є створення живописних композицій незвичайними матеріалами -   лаками для нігтів! Наталя Бороденко єдина в Україні використовує таку техніку, що особливо привертає увагу     громадськості до її творів. „Як саме Ви будете бачити мої творіння, суперечливо чи позитивно – не знаю.   Не  судіть строго… Я - не художник і ніде цьому не вчилася. Але тут вся моя душа, мої почуття, несказані   слова, моя стихія і філософія, моя гармонія з оточуючим світом”, - каже про себе авторка живописних     композицій. 

  Наталя Бороденко – творча та соціально активна особистість, що також реалізувала себе як педагог і як   голова Тараканівської сільської ради (2006-2015 рр.). Беручи активну участь у житті села, Н. Бороденко   виступила ініціатором встановлення пам’ятника Матері-жінці і створення власної символіки села. Її поетичний   талант виразився у написанні гімну Тараканова, автором музики якого є народний артист України Анатолій   Матвійчук.

  Експоновані на виставці роботи Наталії Бороденко зацікавлять відвідувачів не лише технікою виконання, а й   прекрасними сюжетами і композиціями. Шанувальники «креативного та неординарного» уже встигли оцінити   мистецтво створення картин лаком для нігтів художниці-аматорки. Виставка Наталії Бороденко «Магія душі»   не залишить байдужими і Вас.

 

Виставка триватиме з 12 жовтня по  3 грудня 2017 р.

Пізнавайте мистецтво з насолодою разом з «Євро-Арт»

 

 

 

 

 

 

 

 

Поділіться новиною

Відправити в DeliciousВідправити в DiggВідправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в StumbleuponВідправити в TechnoratiВідправити в TwitterВідправити в LinkedInВідправити в BobrdobrВідправити в LiveinternetВідправити в LivejournalВідправити в MoymirВідправити в OdnoklassnikiВідправити в VkcomВідправити в Yaru