Ziroton Kel`ner (1967 р. н.) - хімік, кандидат наук, приватний підприємець, літератор і неординарний живописець. А ще уміє прекрасно оздоблювати жіночі капелюшки, писати казки, есеї, детективи, романи, вирощувати квіти, організовувати простір навкруги так, щоб аж серце завмерло. Має двох доньок, які творчі і завжди надійні. Своїми кумирами вважає Миколу Тесла і Романа Шухевича. Вірить у метафізику буття і закликає усіх мислити позитивно.

 Персональна виставка живопису та вишуканих капелюшків Ziroton Kel`ner в клубному кафе «Євро-Арт» є продовженням творчого пошуку майстра, який взяв у руки пензель нещодавно, у 2014 р. За плечами – багато філософських роздумів і невтомної праці. За декілька років – сотні зарисовок, картин, кольорових імпрез. Перша виставка відбулася у березні 2016 р. у рамках проекту «Євро-Арт» для талановитих». На ній було представлено 120 робіт, які спричинили позитивні емоції у відвідувачів.

Нинішня виставка Ziroton Kel`ner незвичайна. У трьох залах клубного кафе «Євро-Арт» розміщено рівно 50 живописних полотен і 22 вишуканих жіночих капелюшки. Переважна більшість картин написана у 2016-2017 рр. у різних техніках та жанрах. Продумані композиційні рішення та колірні акценти видають широку творчу натуру майстра, який своїми сюжетами нікого не залишає байдужим. Глядач має нагоду замислитися над багатьма темами, що звучать у картинах: «Портрет Оксани», «Мисливський натюрморт», «Кінь та дівчина сміються», «Блазень короля», «Фонтан у саду» та ін. На виставці зібраний у живописному виражені тематичний мікс, який саме сьогодні і саме зараз хвилює Україну.

Інновацією експозиції є те, що автор представив свої роздуми під окремими картинами у текстовому варіанті: так сильніше розкривається зміст тої чи іншої роботи. Вслухайтеся: «То ж встала Ксеня, як завжди, вдосвіта, бо хоч ти й інтелігенція, а сім`ю годувати треба. Діти, звичайно, допомагають, але все одно основний тягар на ній – корова, свині, кури, городи, закрутки. Коли був її Микола то, звичайно, було значно легше, але зараз він на Донбасі, в АТО. А нині Ксеня лягає і встає з молитвами за нього та Україну» - щемливо і промовисто пише Ziroton Kel`ner.

А при чому тут вишукані капелюшки? - запитаєте. Приходьте на виставку і актуальні теми для багатьох жінок будуть розкриті. Як в живописі, так і в капелюшках.

Виставка триватиме з 8 по 26 березня 2017 р.

 

Поділіться новиною

Відправити в DeliciousВідправити в DiggВідправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в StumbleuponВідправити в TechnoratiВідправити в TwitterВідправити в LinkedInВідправити в BobrdobrВідправити в LiveinternetВідправити в LivejournalВідправити в MoymirВідправити в OdnoklassnikiВідправити в VkcomВідправити в Yaru