Живописні точки дотику:

спільна виставка Оксани Лобчук і Галини Соколовської-Герби

(14 вересня -16 жовтня 2016 р.)

 

Виставка Оксани Лобчук і Галини Соколовської-Герби «Краса нашого саду» експонується у рамках проекту ««Євро-Арт» для талановитих».

Сьогоднішня виставка має багато точок дотику. Обидві художниці «розміняли» 100 років: Оксані 40, а Галині – 60! Погодьтеся, не в усіх прекрасних живописців складається така ситуація, щоб на «особливий ювілей» представити тандемом спільну виставку. В експозиції, що розміщена у трьох залах клубного кафе «Євро-Арт», представлено більше 40 картин. Усі вони об’єднані концепцією «Краса нашого саду». Світло і різнобарв’я квітів, що бринять із картин художниць, є ще однією точкою дотику виставки – живописною.

У своїй творчості обидві художниці зорієнтовані на реалістичну стилістику та максимально правдиве відображення форми. У сюжетних лініях Оксані та Галині вдається всебічно розкрити природну рівновагу і гармонію оточуючого світу. У повсякденній живописній праці їх надихає тепло рідної домівки та краса батьківського саду. Не дивлячись на те, що у кожної із художниць власна манера письма, спільною точкою дотику  є захоплення квітучою красою рідного краю.

Лобчук Оксана Валентинівназакінчила РДХШ (викладачі: А. Мартиненко та М. Горєлов) і РДГУ (образотворче та декоративно-прикладне мистецтво). З 2007 р. учасниця колективних та

персональних виставок, потужного мистецького проекту «Врятуємо замок Клеваня!» (2011 р.).

Соколовська-Герба Галина Миколаївнанавчалася у РДХШ (викладачі А. Жежер і М.Карєва) і Московському народному університеті (факультет станкового живопису). Учасниця багатьох обласних, всеукраїнських та міжнародних виставок, презентувала десяток персональних експозицій.

Живописні твори художниць знаходяться у приватних колекціях шанувальників мистецтва в  Україні, Польщі, Англії, Франції, Португалії, Канаді, Росії, Ізраїлі, США та інших країнах світу.

фото з відкриття:

 

 

 

 

 

 

 

 

Поділіться новиною

Відправити в DeliciousВідправити в DiggВідправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в StumbleuponВідправити в TechnoratiВідправити в TwitterВідправити в LinkedInВідправити в BobrdobrВідправити в LiveinternetВідправити в LivejournalВідправити в MoymirВідправити в OdnoklassnikiВідправити в VkcomВідправити в Yaru