Немає опису.Сила кольору перевірена ще нашими пращурами. Можете не сумніватися: правильно підібрані кольори доповнять або виправлять настрій, покращать душевний стан та надихнуть на нові звершення. А цих кольорів у барвистих і різнокольорових роботах учнів Художньої студії «Євро-Арт», звітною виставкою яких ми продовжуємо наш широкомасштабний проєкт «Євро-Арт» для талановитих», удосталь. Цьогоріч ця виставка має назву «КОЛО» не просто так. Адже коло – це символ єдності, нескінченності, вищої досконалості – те, до чого ми прагнемо усією нашою країною, і студією зокрема. Коло – це ще й символ світла та циклічності життя, як і наша традиція влаштування щороку звітних виставок. Це не просто своєрідний творчий підсумок, а справжній момент усвідомлення кожною дитиною себе творчою особистістю і відчуття відповідальності за створене. Адже мистецький простір галереї «Євро-Арт», де експонуються картини великих художників, майстрів живопису, допомагає юним талантам опановувати закони композиції, вчитися гармонії живопису, вивчати пропорції та перспективне зображення об’єктів навколишнього світу, поринати у цікаві та дивовижні сторінки історії мистецтва. Утім, секрет майстерності маленьких художників ще й у їхній наполегливості, бажанні вчитися мистецтву та дружньому спілкуванні з наставниками, які вкладають душу у своїх вихованців. Переконані, що від яскравих, сонячних кольорів та теплих вселюдських сюжетів кожному стане на душі світліше. Загалом в експозиції представлено близько восьми десятків неймовірно щирих, творчих робіт, виконаних протягом останнього року гуашшю, аквареллю, олійними фарбами, а також олівцями та вугіллям. Тут і живописні малюнки, і графіка, і монотипії… Ці чудові роботи на різноманітну тематику написані дітьми віком від 5 до 15 років. І кожна робота, репрезентована на виставці, неповторна за своїм задумом, композиційним вирішенням, колористичною гамою. «У кожній дитині закладене вміння образно бачити світ у живих фарбах. Але ми завжди пам'ятаємо, що для них малювання, насамперед, - це гра. Тому намагаємося не обмежувати дитячу свободу і розкутість. Наші заняття не перетворюються на просто вивчення і навчання художнім прийомам. Пам'ятаєте вислів мудреця: «Дитина - це не посудина, яку треба заповнити, а вогонь, який треба запалити»? Художник (в широкому сенсі цього слова) - це той, хто спостерігає, порівнює, мріє і вільно фантазує», - розповідає куратор проєкту Анна Вітрук. Ось чому наші маленькі автори неодмінно вразять вас своєю креативністю. Виставка діє до 5 березня 2023 року.

 

Немає опису.Немає опису.Немає опису.

Немає опису.Немає опису.Немає опису.

 

Немає опису.Галерея європейського живопису «Євро-Арт» у рамках свого широкомасштабного проекту «Євро-Арт» для талановитих» презентує четвертий епізод пересувної виставки картин 13-річного киянина Данила Ноздрі «Кольори свободи/Colors of Freedom». До цього експозиція була представлена в столичних Музеї видатних діячів української культури та Літературно-меморіальному музеї-квартирі П. Тичини, а також у Музеї давньоруського гончарства Вишгородського історико-культурного заповідника. І хоча юнак почав малювати лише чотири роки тому, коли отримав у подарунок мольберт, олійні фарби і пензлі, «Кольори свободи/Colors of Freedom» - це уже п’ята персональна виставка Данила Ноздрі - його реакція на страхіття російсько-української війни. Попередні епізоди цієї пересувної виставки пройшли із великим успіхом, адже талановитому хлопцю не притаманна академічна манера. На полотнах великих форматів він прагне показати особистий колорит Всесвіту, вдало поєднуючи експресію і романтику, модернізм і авангардизм. В експозиції представлено 32 чуттєвих полотна (олійний та акриловий живопис). Ці твори ніби пропонують глядачеві співавторство, змушують замислитись, прожити у яскравому крутовир’ї патріотичного вибуху оптимізму, і навіть відчути наближення Перемоги. Кожен із нас сам може додавати власних значень картинам Данила та потрапити у необмежений фантазійний простір. Персональна виставка Данила Ноздрі «Кольори свободи/Colors of Freedom» триватиме з 11 січня по 5 лютого 2023 року.

 

 

 

 

 

Немає опису.Немає опису.Немає опису.

Немає опису.Немає опису.Немає опису.

 

Немає опису. «КРАЇНА   САМА   СЕБЕ   НЕ   ЗРОБИТЬ»

«КРАЇНА САМА СЕБЕ НЕ ЗРОБИТЬ». Виставка, яку ми презентуємо у рамках нашого широкомасштабного проєкту «Євро-Арт» для талановитих», сформована за результатами Всеукраїнського конкурсу, організованого ГО «Центр спільних дій» (м. Київ), яка займається аналізом державної і місцевих політик та впроваджує інструменти залучення громадян до прийняття рішень та участі в демократичних процесах. У конкурсі брали участь громадяни, які вболівають за долю своєї країни не менш активно, ніж фанати збірної на футболі. Це і школярі, і студенти, і громадські активісти, і митці та дизайнери, люди різних занять та професій, які готові робити країну успішною.

Члени журі, а це - акторка театру і кіно, продюсерка, громадська діячкаІрма Вітовська, громадська діячка, співзасновниця агенції «Gres Todorchuk»Ярослава Гресь, митець, ілюстраторОлександр Грехов, графічна та інформаційна дизайнерка, арт-директорка «texty.org.ua»Надія Кельм,   шеф-кухар,    дослідник    української   кухні,

ідеолог проєкту зі зміни культури харчування «Cult Food»Євген Клопотенко, музикант, фронтмен гурту «Karta Svitu», співзасновник «Центру Спільних Дій»Іван Марунич, громадський та політичний діяч, волонтер, телеведучий, акторСергій Притула та політична діячка, віцепрезидентка з публічної політики й урядування Київської школи економікиОксана Сироїд – з понад 200 робіт обрали переможців у шести номінаціях:

– плакат;
– дитячий малюнок;
– відео;
– художнє оформлення;
– гасло;
– глядацькі симпатії.

Нині експозиція мандрує найбільшими містами України.

У Рівному для огляду представлено 22 плакати дорослих учасників та  18 дитячих малюнків.

 

Відвідувачі виставки можуть подумати над тим, яке місце кожного з нас у розбудові нашої держави, яка наша спільна відповідальність за її майбутнє, яким є внесок кожного у Перемогу і якою буде Україна через 10 років.

Запрошуємо відвідати виставку у галереї «Євро-Арт» з 2 по 27 листопада 2022 року. Адже кожна презентована ідея може стати частиною нашого «завтра».

«КРАЇНА САМА СЕБЕ НЕ ЗРОБИТЬ», тож мріймо вільно, думаймо і творимо - масштабно.

 

Пізнавайте мистецтво з насолодою

разом з «Євро-Арт»!

Немає опису.Немає опису.Немає опису.

Немає опису.Немає опису.Немає опису.

 

 
 
 
 

Немає опису.Ірина Осіпова (1970 р. н.), рівненська художниця, персональну виставку якої ми презентуємо у рамках нашого широкоформатного проєкту «Євро-Арт» для талановитих» зізнається, що ця експозиція створена всупереч усьому негативу, який обертається навколо нас. Це наші «ПАЛІТРИ ЖИТТЯ». Бо «життя яскравіше за барви моїх картин». В експозиції, до якої увійшли понад 50 робіт у техніці олійного живопису, є і пейзажі, і композиційно довершені натюрморти, і тематичні картини символіко-філософського змісту, що вражають оригінальністю просторових рішень. М’які відтінки дозволяють очам «ковзати» зображеннями, не опираючись виру кольорів, ніби засвідчують вишуканий поетичний світогляд авторки. Цей живопис є легким, не перенасиченим складними імпровізаціями. Художниця, спостерігаючи за навколишнім світом, фіксує на полотнах, передусім, свої враження. Кожен її твір, як нова бесіда з кольором. Саме за допомогою кольору вона розставляє акценти на людських почуттях та емоціях, і задає своєрідний ритм. «Життя складається з подій, що впливають на наш емоційний стан. Радісна мить, тривала напруга чи душевний біль («Віра», «Deus Vult»), що виснажує з початку війни в Україні. Тому й роботи мої різнопланові», - розповідає Ірина. «Малювання для мене - мандри у світ живопису, в якому я зображую унікальність краси природи («Барви осені», «Сонце в деревах»), втілюю свою мрію («Бурштинова Венеція», «Старовинний Оксфорд»), розповідаю дідусеву оповідку про перший телефон (дідусь був зв’язківцем на залізниці, мав раритетний телефон – «Дзвінок з минулого»), іноді виплескую свій бешкетливий настрій («Рудий гурман», «Залицяльник»), і навіть порушую тему підвищення цін на яйця («Комплімент від шеф-кухаря»). Щоразу, коли беру до рук пензля, я занурююся у власний безмірний всесвіт, в який запрошую і вас», - каже художниця. Живопис Ірини Осіпової має свій стиль і особливу енергетику, промовляє до глядача зрозумілою мовою про глибоке та вічне. Тут важлива кожна деталь, яка наділяє картини чимось містичним, неосяжним і глибинним, як душа самої мисткині. Персональна виставка Ірини Осіпової «ПАЛІТРИ ЖИТТЯ» триватиме з 30 листопада 2022 року по 8 січня 2023 року. Деякі із представлених картин можна придбати.

 

 

 

 

Немає опису.Немає опису.Немає опису.

Немає опису.Немає опису.Немає опису.

Немає опису.«ТРАНСФОРМАЦІЯ». Виставка, яка не потребує зарозумілих пояснень або інтерпретацій. Цей живопис схожий на музику, поезію, позбавлений ілюзорно-предметного зображення і наповнений геометричними фігурами, лініями, кольоровими плямами, звуками для надання настрою. Це свого роду імпровізація Світлани Зезекало - української художниці, яка народилася у 1974 році у Києві, а нині мешкає у Хорватії. У мистецтві вона сама досягає гармонії, і викликає найрізноманітніші асоціації та відчуття у глядача. Малювання завжди захоплювало Світлану, дарований Богом талант вона розвивала з дитинства. Одна з її графічних робіт була виставлена у Франції ще коли навчалася у художній школі. У 2019 році в Київській галереї було представлено дві її знакові картини, які нині знаходяться у приватних колекціях України та Австрії. А фрагменти ще 9 робіт були використані для оформлення упаковок косметичної продукції. Нині ж рівняни і гості міста також мають змогу відкрити для себе художницю Світлану Зезекало. На її персональній виставці «ТРАНСФОРМАЦІЯ», у рамках нашого широкомасштабного проєкту «Євро-Арт» для талановитих», представлені 34 роботи, створені протягом 2017-20 років, саме у той період, коли відбувалася певна трансформація самої авторки: від імпресіонізму до абстракціонізму і назад. «У 2013 році, коли в Україні відбулася Революція Гідності, а потім і війна з росією, неможливість фізично вплинути на хід подій спонукала мене до самовираження у мистецтві. Все почалося із квітів і дрібних міських пейзажів, нині ж - це майже виключно абстрактний живопис, у якому кожен бачить щось своє, особисте», - розповідає художниця. Ці твори занурюють у світ «невидимого, але існуючого», розмиваючи грань між уявним та реальним світом. Малярка використовує живопис, як дар досягнення гармонії у той час, коли страшна реальність перестає бути захистом в своїй традиційній «зрозумілості». Спробуйте абстрагуватися і відчути «ТРАНСФОРМАЦІЮ» Світлани Зезекало з 28 вересня до 23 жовтня 2022 року. Представлені в експозиції роботи можна придбати. 50% коштів від їх продажу буде перераховано на ЗСУ через @Допомога Армії Рівне (#ДАР).

Немає опису.Немає опису.Немає опису.

Немає опису.Немає опису.Немає опису.

Поділіться новиною

Відправити в DeliciousВідправити в DiggВідправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в StumbleuponВідправити в TechnoratiВідправити в TwitterВідправити в LinkedInВідправити в BobrdobrВідправити в LiveinternetВідправити в LivejournalВідправити в MoymirВідправити в OdnoklassnikiВідправити в VkcomВідправити в Yaru