Немає опису.«ТРАНСФОРМАЦІЯ». Виставка, яка не потребує зарозумілих пояснень або інтерпретацій. Цей живопис схожий на музику, поезію, позбавлений ілюзорно-предметного зображення і наповнений геометричними фігурами, лініями, кольоровими плямами, звуками для надання настрою. Це свого роду імпровізація Світлани Зезекало - української художниці, яка народилася у 1974 році у Києві, а нині мешкає у Хорватії. У мистецтві вона сама досягає гармонії, і викликає найрізноманітніші асоціації та відчуття у глядача. Малювання завжди захоплювало Світлану, дарований Богом талант вона розвивала з дитинства. Одна з її графічних робіт була виставлена у Франції ще коли навчалася у художній школі. У 2019 році в Київській галереї було представлено дві її знакові картини, які нині знаходяться у приватних колекціях України та Австрії. А фрагменти ще 9 робіт були використані для оформлення упаковок косметичної продукції. Нині ж рівняни і гості міста також мають змогу відкрити для себе художницю Світлану Зезекало. На її персональній виставці «ТРАНСФОРМАЦІЯ», у рамках нашого широкомасштабного проєкту «Євро-Арт» для талановитих», представлені 34 роботи, створені протягом 2017-20 років, саме у той період, коли відбувалася певна трансформація самої авторки: від імпресіонізму до абстракціонізму і назад. «У 2013 році, коли в Україні відбулася Революція Гідності, а потім і війна з росією, неможливість фізично вплинути на хід подій спонукала мене до самовираження у мистецтві. Все почалося із квітів і дрібних міських пейзажів, нині ж - це майже виключно абстрактний живопис, у якому кожен бачить щось своє, особисте», - розповідає художниця. Ці твори занурюють у світ «невидимого, але існуючого», розмиваючи грань між уявним та реальним світом. Малярка використовує живопис, як дар досягнення гармонії у той час, коли страшна реальність перестає бути захистом в своїй традиційній «зрозумілості». Спробуйте абстрагуватися і відчути «ТРАНСФОРМАЦІЮ» Світлани Зезекало з 28 вересня до 23 жовтня 2022 року. Представлені в експозиції роботи можна придбати. 50% коштів від їх продажу буде перераховано на ЗСУ через @Допомога Армії Рівне (#ДАР).

Немає опису.Немає опису.Немає опису.

Немає опису.Немає опису.Немає опису.

Немає опису.АННА  ШАБАЛОВА «І Н Ш И Й  С В І Т»

«Кожна людина має своє бачення світу, в якому живе,  або в якому боїться жити,  чи світу, в якому бажає жити. По суті, усі ми живемо одночасно в кількох  реальностях,  але не усвідомлюємо цього на повну. Ці види альтернативних реальностей ми зазвичай називаємо страхами,  мріями або снами. І хоча вони здаються нам ефемерними,  проте усі ці світи мають абсолютно реальный вплив на наше сьогодення. Я відкриваю для вас завісу до власної альтернативної реальності», - так незалежна українська художниця-сюрреалістка Анна Шабалова запрошує нас у свій «ІНШИЙ СВІТ». Виставку саме з такою назвою ми презентуємо у рамках нашого широкомасштабного проекту «Євро-Арт» для талановитих».

Анна не уявляє свого життя без живопису, і називає себе багатовимірним художником, хоча основним напрямком  її творчості є все ж саме  сюрреалізм. Нині її роботи знаходяться у приватних колекціях США, Ізраїлю, Великобританії, Німеччини, Австралії, Японії, Польщі та України. Треба сказати, що у 1998 році вона завершила навчання у Рівненській державній дитячій художній школі, але повноцінно займатися жипописом почала лише у 2019 році, у 2021 році стала членом «Національної спілки художників і скульпторів України».

Малярка постійно самонавчається, удосконалює свою техніку та унікальне бачення. Лише за останній рік вона створила 63 нові роботи різного формату. Зараз Анна Шабалова працює над декількома серіями картин одночасно, каже, що така методика роботи допомагає їйзмінювати фокус і, водночас, не втрачати творчої ефективності. Вашій увазі вона представляє чотири десятки картин із серій «Зникаючі скарби», «Підводні сни», «Флора і фауна».

У багатьох її роботах ви знайдете своєрідні сюрреалістичні історії, наповнені позитивними образами, яскравими кольорами та несподіваними деталями, в яких відображається її особистий погляд на такий багатий світ навколо нас. У своїх картинах за допомогою різних образів  вона веде діалог із глядачем, торкаючись важливих соціальних тем, але висвітлюючи їх у позитивному ключі.

 «Я знаю, що мені завжди є, що розповісти людям, і за допомогою свого мистецтва я створюю власну картину світу, даруючи мільйон приводів для думок та вражень від побаченого», - каже Анна.

Персональна виставка Анни Шабалової «ІНШИЙ СВІТ» триватиме 31 серпня по 25 вересня 2022 року.

 

Пізнавайте мистецтво з насолодою

разом з «Євро-Арт»!

Немає опису.Немає опису.Немає опису.

Немає опису.Немає опису.Немає опису.

 

 

 

Немає опису.Презентована виставка є дебютною для Ольги Теренчук. Якщо ви звикли, що у жанровому плані в акварелі переважають пейзаж і натюрморт, то приготуйтеся бути приємно здивованими. По-перше, такої кількості робіт ботанічного живопису одночасно ви навряд чи бачили раніше. По-друге, це дуже вишукано та інтер’єрно. І буде ще по-третє… і по-десяте. …Поетеса Світлана Мейта, споглядаючи на картини Ольги, написала такі вірші: «Не відірвати погляду! … … Живі прожилочки на паперових квітах – по них джерельцями стікає тихо час.. у них відлунює барвистий колір літа.. І мерехтить на вітрі як свіча…» Як і передбачає ботанічний живопис, кожна квітка детально промальована художницею на нейтральному фоні, але дуже жива і емоційна, як і сама акварель. Настрій тут задає колір, часом ніжний і напівпрозорий, а часом, навпаки, насичений і пристрасний. Власне, у цьому головна «фішка» експозиції – вона надзвичайно інтимна: кожна пелюстка розповідає про найпотаємніше, ніби оголюючи перед нами думки художниці. Звідси і назва – «КВІТКА-ДУША». На виставці представлено 55 робіт, створених в техніці акварельного живопису протягом останніх 5 років, які випромінюють енергію життя. Сама мисткиня зізнається, що захоплення ботанічним живописом призвело до «ВІДРОДЖЕННЯ душі, творчості, розуміння та усвідомлення того, чого я насправді хочу у житті і творчості. Акварель заставляє навчитися контролювати неконтрольоване. Акварель навчає відчувати, і не соромитися своїх почуттів». Слід зазначити, що Ольга – професійний художник і викладач (20 років вона працює з дітьми, у тому числі з особливими), яка сама залюбки не соромиться вчитися. Завжди із теплотою згадує людей, творчістю яких надихалася і майстерність яких намагалася перейняти. Це Тетяна Лукашевич, Павло Бенедюк, Оксана Галайчук, Олександр Бобришев. А нині вона нарешті наважилася і запрошує нас поблукати її «світами». Персональна виставка Ольги Теренчук «КВІТКА-ДУША» триватиме з 6 по 31 липня 2022 року. Деякі із представлених картин можна придбати.

 

Немає опису.Немає опису.Немає опису.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Немає опису.Немає опису.Немає опису.

 

Немає опису.Олійний та акварельний живопис, чоловіча мудрість та жіноча чуттєвість - усе це про «КОНТРАСТИ» тернополян Миколи Мамчура (1955 р. н.) та Оксани Дученчук (1980 р. н.), які ми презентуємо у рамках нашого широкомасштабного проєкту «Євро-Арт» для талановитих». Микола Мамчур народився у м. Кременець Тернопільської області. Уже в юному віці брав уроки живопису у Івана Гарасевича та Олекси Шатківського. Навчався у Львівському художньому училищі ім. І. Труша та в Московському народному університеті мистецтв. У Тернополі визнаний художник, а ще майстер спорту з боксу, рукопашник, володар чорного поясу з контактного карате, військовослужбовець живе з 1986 року, де створив спортивно-мистецький клуб "Сакура", у якому виховалося не одне покоління молоді. Ветеран російсько-української війни, демобілізований у 2018 році, досі займається підготовкою військовослужбовців. У період з 2007 по 2011 роки митець жив і працював у США та багато подорожував. Зустрічі з новими людьми народжували нові сюжети , а відтак – і виставки у Мюнхені, Вашингтоні, Нью-Йорку, штаті Коннектикут та більше 40 персональних виставок в Україні. Сьогодні Микола Мамчур - автор картин, які прикрашають приватні колекції України, Польщі, Німеччини, Швеції, Великобританії, Канади та США. А серед знаменитих шанувальників його таланту – відома американська акторка Шерон Стоун. Після повернення зі США, у 2011 році, Микола Мамчур заснував проєкт "Художники без майстерень", покликаний сприяти усім творчим людям, передусім початківцям, які потребували приміщення для роботи, але не мали можливості його облаштувати. Саме завдяки «Художникам без майстерень» та проекту «Життя в мистецтві» почалася плідна співпраця художника з тернопільською дизайнеркою інтер’єру Оксаною Дученчук. З 2018 року мисткиня співпрацює з видавництвами “Богдан”, “Видавництво”, ”Світич”, “Підручники і посібники” та ілюструє дитячі книжки. Також викладає «Основи академічного рисунку» в IT STEP Academy. Учасниця близько 15 персональних, групових виставок та фестивалів в Україні і за кордоном. Отже, вашій увазі представлено 19 наповнених символами олійних робіт Миколи Мамчура із серії «Екологія душі і природи», які спонукають до філософських роздумів про сенс життя, та 16 акварелей Оксани Дученчук, сповнених захопленням красою цього світу. «Незважаючи на час, у якому ми зараз живемо, мистецтво не повинне зупинятися ні на хвилину. Бо це основа духовного життя, на якому базується усе інше. Нашим ворогам не вдасться загальмувати розвиток мистецтва і культури», - говорять художники і запрошують усіх рівнян та гостей міста переглянути експозицію. Виставка Миколи Мамчура і Оксани Дученчук «КОНТРАСТИ» триватиме з 3 по 28 серпня 2022 року.

 

Немає опису.Немає опису.Немає опису.

Немає опису.…Коли мистецтво допомагає подолати біль. Коли світлі образи на її картинах… ні, - самі її картини… співають любов'ю до життя, до цілого світу. Коли ти «жива» і усім серцем віриш у силу високого мистецтва. Це усе про дебютну виставку здолбунівчанки Наталії Кірієвської (1976 р. н.) «ЖИВА», яку ми презентуємо вашій увазі у рамках нашого широкомасштабного проєкту «Євро-Арт» для талановитих». «ЖИВА» - бо живопис допоміг мисткині зібратися докупи під час війни, і продовжувати творити. «ЖИВА» - бо дитяча мрія, яку художниці довелося ховати у найпотаємніших закутках душі протягом 35-ти років, нарешті здійснилася. Зараз Наталія зізнається, що любов до мистецтва у ній була завжди. У 8 років вона самостійно записалася до художнього гуртка, та вдома почула фразу "художників нам не треба". Тож освіту отримала за спеціальністю «вчитель фізики і хімії». Довгі роки жінка уявляла себе за мольбертом, і лише у 2018 році таки нарешті взяла до рук пензля. Сьогодні ж ми з вами маємо можливість побачити прекрасний світ очима Наталії Кірієвської. Слід зазначити, що ми уже знайомили вас із творчістю цієї художниці. Це саме її ви визначили переможницею серед 12 учасників нашого OPEN CALL навесні минулого року. «Коли я пірнаю у воду, я потрапляю у іншу реальність… там немає кордонів… там я оголена і відкрита… там я справжня… там я вільна тілом, розумом, душею… там я жива! Не дихаю… відчуваю тільки аритмічне калатання свого серця і приємну вібрацію свого волосся… Коли я беру пензлі до рук, Я ПІРНАЮ!!!», - зізнається Наталія. І запрошує глядача «пірнути» разом із нею. В експозиції представлено 45 полотен - пейзажів, натюрмортів, квіткових композицій. Описувати ці картини словами – справа, мабуть, марна. Зате можна висловити враження від них. Вони про довершеність, про добро і ніжність. Вони, як освідчення у любові до самого життя. Дарують радість і тепле відчуття затишку. Персональна виставка Наталії Кірієвської «ЖИВА» триватиме з 8 червня по 3 липня 2022 року. Деякі із представлених картин можна придбати.

 

 

 

 

 

 

 

Немає опису.Немає опису.Немає опису.

Немає опису.Немає опису.Немає опису.

 

Поділіться новиною

Відправити в DeliciousВідправити в DiggВідправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в StumbleuponВідправити в TechnoratiВідправити в TwitterВідправити в LinkedInВідправити в BobrdobrВідправити в LiveinternetВідправити в LivejournalВідправити в MoymirВідправити в OdnoklassnikiВідправити в VkcomВідправити в Yaru