Немає опису.

НАТАЛКА ПАСТУХОВА

«ЖИВУ. ТВОРЮ. РАДІЮ»

 

…Кожен сам обирає для себе: стояти на місці чи йти; проживати життя, як усі, чи зробити власний вибір… Наталка Пастухова (1975 р. н.), персональну виставку якої ми презентуємо у рамках проєкту «Євро-Арт» для талановитих», - художниця, яка постійно перебуває у творчому горінні і готова поділитися своїм запалом з іншими, стверджуючи: «Люблю творчість і людей, які не лінуються жити, творити, радіти!» За професією журналіст, музикант  і навіть перукарка:), по  життю – мама двох чудових  дітей, вона готова ламати   стереотипи,  хоче,   аби  люди  надихнулися  її  мистецтвом і самі почали творити.

 Адже, погодьтеся, велике щастя для митця, коли він цікавий, потрібний, співзвучний з іншими і у тому – незаперечний.

 Талановита, яскрава, завжди життєрадісна, з почуттям гумору і самоіронії, художниця запрошує відсторонитися від буденної метушні і   поринути у світ Мистецтва, без якого життя видається їй тьмяним і неповноцінним: «Усі роботи можна щедро критикувати або ж навіть   просто посміхнутися біля них… Але в глибині душі я прагну, щоб мої картини залишилися у ваших серцях».

 Своєю першою персональною виставкою «ЖИВУ. ТВОРЮ. РАДІЮ» Наталка Пастухова вирішила підвести певні творчі і життєві   підсумки, тож дати експозиції підібрані не випадково – 30 листопада їй виповнюється 45 років. «Не лише дата виставки, але й   представлені роботи мають для мене символічне значення. Їх можна вважати у певному сенсі «автопортретом», адже на них те, що   всередині мене, що мене надихає і наповнює», – пояснює художниця.

 На  наш  розсуд  представлено  майже  п’ять десятків

 робіт у техніці олійного живопису, все, чого мисткиня навчилася рівно за 10 років співпраці із пензлем та чудесними вчителями   Анатолієм Мартиненком та Анатолієм Іваненком. Слід зазначити, що для Наталки усе почалося у жовтні 2010 року, коли у Рівному   стартував культурний мистецький проект «Стань Гогеном за 90 днів».

Художниця випробовує себе у різних жанрах: тут і серія  портретів, і пейзажі  та  натюрморти, у яких витончені колірні рішення поєднується зі складними, часто багатошаровими техніками нанесення фарб.І усі її полотна демонструють пристрасну жагу авторки до свободи та вільного вибору, а може й навіть експериментів із власною підсвідомістю. Так, художницю хвилює відсутність бажаної гармонії у суспільстві, тому вона намагається показати цю гармонію у своїх роботах.  

Персональна виставка Наталки Пастухової «ЖИВУ. ТВОРЮ. РАДІЮ» триватиме з 18 листопада по 18 грудня 2020 року.

Деякі ізпредставлених картин можна придбати.

 

Пізнавайте мистецтво з насолодою разом з «Євро-Арт»!

 

Немає опису.Немає опису.Немає опису.

Немає опису.Немає опису.Немає опису.

 

Немає опису.

ІРИНА ТИЩУК

«…ІЗ ЖИТТЯ ПАНІ МАЛЯРКИ»

 

У кожного своє покликання. Важливо вміти це покликання розпізнати і мати змогу практикувати у житті…

При спілкуванні з Іриною Тищук (1981 р. н.) напрошується важлива характеристика її темпераменту — запальна до роботи. Пройшовши через численні та важкі випробування у житті, художниця своєю творчістю проорює власну борозну на мистецькому полі і презентує у рамках нашого проєкту «Євро-Арт» для талановитих» свою персональну  виставку «…ІЗ ЖИТТЯ ПАНІ МАЛЯРКИ».

Мама чотирьох дітей і «ділова жінка»  у повсякденному житті, вона  знаходить  час для себе – для

 живопису, пише картини з 2016 року, відколи після багаторічної розлуки знову зустріла свого колишнього вчителя з Рівненської   художньої школи Анатолія Іваненка, який і надихнув ії на подальшу творчiсть. «Коли я доторкнулася до живопису, то зрозумiла, що   прагнула цього все своє життя. Фарбами я можу передати те, що бачу всерединi себе, навколо в цьому дивовижному свiтi та далеко   за   його межами»,- розповідає Ірина.

 Колір для художниці відіграє чи не найважливішу роль, його нюансами вона «ліпить форму» картини і викликає у глядача підсвідомі   асоціації. Невід’ємною рисою її мистецтва, її «непосидючої» палітри, є також емоція. Мисткиня любить експериментувати як зі   змішуванням кольорів, так і з різними стилями та напрямками. Це нам яскраво демонструють кілька десятків представлених в   експозиції її робіт, написаних у техніці олійного живопису.

 Сюжетами її картин стають окремі моменти «…ІЗ ЖИТТЯ ПАНІ МАЛЯРКИ». Авторка пояснює: «Вірю, що в оточуючих нас дрібницях   прихована сила натхнення. Це може бути щось дуже звичайне: грайливий промінь сонця крізь листя дерев чи навіть посмішка   продавчині у магазині. Дуже важливо зважати на такі речі, бо усе наше життя, власне, і  складається із таких моментів».  

Персональна виставка Ірини Тищук «…ІЗ ЖИТТЯ ПАНІ МАЛЯРКИ» триватиме з 21 жовтня по 15 листопада 2020 року.

Деякі із представлених картин можна придбати.

 

Пізнавайте мистецтво з насолодою разом з «Євро-Арт»!

 

Немає опису.Немає опису.Немає опису.

Немає опису.Немає опису.Немає опису.

Немає опису.

ХРИСТИНА ШИНКАР

«МИ – ЕКІПАЖ ОДНОГО КОРАБЛЯ»

 

 

Одна картина замість тисячі слів...У сучасному світі потрібно популяризувати охорону природи новими методами. Людям набридають настирливі заклики екологів про те, що все погано і всім потрібно брати відповідальність за це. Нікого не можна примусити любити природу, але можна показати її красу та велич. І саме у цьому можуть допомогти мистецтво та творчість. Тож у рамках нашого широкомасштабного проєкту «Євро-Арт» для талановитих» ми розглядаємо дебютну виставку молодої художниці Христини Шинкар «МИ – ЕКІПАЖ ОДНОГО КОРАБЛЯ» ще й як екоосвітній проєкт та сподіваємося, що картини нашої талановитої землячки зможуть запалити серця українців і надихнути їх берегти природу.

Незважаючи на молодий вік художниці (а народилася Христина 14.04.2000 року у с. Бабин Гощанського  району  та  нині  є  студенткою  РДГУ,

спеціальність – «Образотворче мистецтво, декоративне мистецтво,   реставрація»),  у  її   творчості   поєднуються масштабність завдань, витончена тендітність, пошук істини. Авторка через три десятки представлених в експозиції картин у техніці олійного живопису доносить до глядача своє світосприйняття, спонукає людей бачити і цінувати навколо прекрасне та неповторне.

Це своєрідний філософський діалог молодої мисткині з глядачем, у якому вона прагне мовою живопису висловити власні світоглядні орієнтири, висвітлює гострі й актуальні глобальні екологічні проблеми, тому на своїх полотнах вона і шукає шляхи примирення та гармонізації людського розуму з неоціненним скарбом, що таїть і береже природа. «Моя ідея була в тому, щоб передати людям, що настав час задуматися, що жити,  як  ми живемо, не можна, настав час нарешті усвідомити, що як казав Б. Д. Орлі, «коли висохне останнє  дерево  і  помре  остання  тварина,  ми

зрозуміємо, що у Всевишнього для нас немає іншої Землі», - розповідає художниця.

Експозиція умовно поділена на дві частини, присвячені братам нашим меншим та квітам, кольорова гама не мінорна,переповнена життєлюбністю та оптимізмом. Експресія, аутентична декоративність, гаряча колористика, гра з символами простого і затишного – це все про живопис Христини Шинкар. І кожна картина – це витвір мистецтва. Дивлячись на них, повірте, відпочиваєш душею.

Персональна виставка Христини Шинкар «МИ – ЕКІПАЖ ОДНОГО КОРАБЛЯ» триватиме з 26 серпня по 20 вересня 2020 року.

Деякі із представлених картин можна придбати.

 

Пізнавайте мистецтво з насолодою разом з «Євро-Арт»!

 

Немає опису.Немає опису.Немає опису.

Немає опису.Немає опису.Немає опису.

Немає опису.

ВАЛЕНТИНА ШУСТОВА

«Г О С Т І»

 До вас завітають «ГОСТІ» - думки Валентини Шустової (1980 р. н.) про цей світ, які втілилися у її   живописних (і не тільки) роботах. «Хочу, аби кожен гість цієї експозиції почув мене і знайшов серед   моїх картин щось для себе», - пояснює художниця. Тож, ласкаво просимо на дебютну виставку   рівнянки, яка, хоч і не має професійної художньої освіти, але демонструє свою чудову майстерність у   рамках нашого широкомасштабного проєкту «Євро-Арт» для талановитих». Її  роботи вирізняються   особливою палітрою, тонким відчуттям кольору та потужною позитивною енергетикою. 

  Концепція виставки об’єднує філософсько-змістовний, творчо-пошуковий

 та естетичний виміри. Основний мотив у творчості Валентини - це пошук прекрасного  у  нашому   далеко не ідеальному світі. І хоча сюжети картин здебільшого реалістичні, та авторка сміливо   експериментує з кольором і формою, тим самим більш ємко висловлює їх сутність, додаючи до них   нові смисли і асоціації.

 Усього в експозиції представлено 55 творів, поділених на кілька логічно-змістовних блоків. Це,   зокрема, її спокійні пейзажі, як своєрідне позбавлення від метушні – у них немає конкретних меж, а є   тільки горизонт; це і образи сильних та, водночас, ніжних жінок, яких об’єднують фольклорні мотиви   та народні традиції – образ автентичної українки, що залишається поза часом; це і трішки«наївна   серія», яка наповнює нас почуттям дитинства, щирості і природності, коли ти повністю відкриваєшся   світу, і здається, ніби світ відкривається тобі; це також представлені як класичні натюрморти, так і   творчі експерименти художниці - не просто красиві предметні композиції, а й ті, що несуть певний   зміст, характер та емоції. А ще мисткиня обрала для своєї творчості незвичайну і досить складну   техніку – вітражний розпис. Особливість її живопису на склі  ​у тому, що сонячні промені, котрі   потрапляють на картину, годинник чи то вазу, доповнюють їх, вироби  випромінюють тепло, радість і   добро. 

 «Я намагаюся бути максимально чесною у тому, що я роблю, а картини, які створюю, - це окреме   життя, де кожен мазок має значення», - розповідає художниця. І справді, її кольори нерідко яскраві і   насичені, а форми динамічні, округлі, м'які, і здається, ніби все в її картинах підпорядковане   дивовижному танцю, танцю життя.

 Персональна виставка Валентини Шустової «ГОСТІ»триватиме з 23 вересня по 18 жовтня 2020 року.

 Деякі із представлених картин можна придбати.

 

Пізнавайте мистецтво з насолодою разом з «Євро-Арт»!ВАЛЕНТИНА ШУСТОВА

 

 

 

Немає опису.Немає опису.Немає опису.

Немає опису.Немає опису.Немає опису.

Немає опису.

ВИСТАВКА ТЕТЯНИ ТА АНАСТАСІЇ МЕЛЬНИК

 «ОДНА МАЙСТЕРНЯ - ДВА ХУДОЖНИКИ»

 

 Майстерня художника… це завжди таїна, таїна творення мистецтва, таїна особистості. А чи може   вона слугувати «храмом» одразу для двох митців, яка вона, ця майстерня, та, власне, сам світ Тетяни   та Анастасії Мельник, мами й доньки, двох художниць, які цю майстерню розділяють? Про думки, мрії,   рефлексії, творчі пошуки і відкриття двох мисткинь розповідають живописні полотна, ілюстрації та   витинанки, представлені у рамках нашого проекту «Євро-Арт» для талановитих» на їхній спільній   виставці

 «ОДНА МАЙСТЕРНЯ – ДВА ХУДОЖНИКИ». І хоч їх об’єднують родинні узи та любов до Мистецтва і,   на перший погляд, вони дуже схожі, та творчість їх напрочуд різна…

 Живопис Тетяни Мельник (1975 р. н.), яка є професійним вчителем і художником, емоційний,   проникливий, без фальшування.  Презентовані близько двох десятків її полотен, як маленькі   одкровення, неймовірно точно відтворюють філософію мистецького простору авторки, яка вважає, що   «живопис — це не лише контакт через око, а ще й через відчуття». Сьогодні за її плечима численні   мистецькі фестивалі і участь у кількох спільних виставкових проектах, та окрім живопису, вона має ще   одне захоплення – витинанку.

  Останніх 5 років, відколи взяла участь у міжнародному фестивалі «Українська витинанка» у   Могилеві-  Подільському, вона намагається донести людям, що витинанку так само можна і треба   цінувати, як і малярство. Якщо її правильно зберігати, то вона прикрашатиме  ваш  інтер’єр  не  гірше,   аніж живопис. При чому

  витинанку можна використовувати з різною метою. Наприклад, як фіранку (чому б і ні?) чи як картину,   оформлену у раму,  -  просто дайте витинанці простір для реалізації, і вона віддячить. Кожна її робота   – неповторна і  дивовижна. Тетяна майстерно витинає найрізноманітніші сюжетні композиції. Її   терпіння, багата уява, художній хист, дивовижна енергетика та вправні руки здатні творити справжні   шедеври, яких у нашій експозиції налічується близько двох десятків.

  Виростаючи у мистецькій родині, Анастасія Мельник (2001 р. н.) з дитинства теж знайома з технікою   витинанки. Та традиційні мотиви у її виконанні набули більш маштабного звучання: улюблену   витинанку молода мисткиня поєднує з не менш улюбленою ілюстрацією та презентує понад десять   таких робіт. Це її власні історії у «картинках радості», відображення «того неймовірного стану, коли   ти відкритий до світу і готовий ловити образи».А ще вона переконана, що  одна  ілюстрація  може   мати  кілька  життів:

 оригінал може висіти на стіні в рамі, а копії стають листівками, чи, приміром, ілюстрована один раз   книжка може видаватися багато разів. До речі, уже незабаром у книгарнях з’явиться нова дитяча   книга  «Веселі миші» Лідії Гольонко, ілюстрації до якої робила саме Анастасія.

Виставка Тетяни та Анастасії Мельник «ОДНА МАЙСТЕРНЯ – ДВА ХУДОЖНИКИ» діє з 1 по 26 липня 2020 року. Деякі із представлених робіт можна придбати.

 

Пізнавайте мистецтво з насолодою разом з «Євро-Арт»!

Немає опису.

Немає опису.Немає опису.

Немає опису.Немає опису.

 

Поділіться новиною

Відправити в DeliciousВідправити в DiggВідправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в StumbleuponВідправити в TechnoratiВідправити в TwitterВідправити в LinkedInВідправити в BobrdobrВідправити в LiveinternetВідправити в LivejournalВідправити в MoymirВідправити в OdnoklassnikiВідправити в VkcomВідправити в Yaru