В «Євро-Арт» презентується виставка викладача Рівненської дитячої художньої школи Анатолія Іваненка «Життя триває».

Виставка триватиме до 29 листопада 2015 р.

Запрошуємо Вас відвідати виставку художника, письменника та викладача Рівненської дитячої художньої школи Анатолія Іваненка під назвою «Життя триває».

Експозиція розміщена у двох залах галереї європейського живопису «Євро-Арт» і складається із 25 полотен, різноманітних за жанровою та видовою структурою. Виставка носить ретроспективний характер і знайомить глядачів як із творами художника періоду «романтичного символізму» (1990-2002 рр.), так і з новим творчим доробком живописця попередніх п’яти років. Серед них – знакові роботи «Буденний вечір або Сільські русалки», «Тепла осінь, або Загублені в дитинстві», «Вічна весна, або Зачарований кентавр», «Свіжі букети», «Задвірки», «Кубістичний натюрморт з античною вазою», «Стара пасіка», «Після дощу, або На околиці міста» та інші. Твори наповнені глибоким філософським змістом та приховують в художніх образах таємницю, в яку глядачам варто заглибитись.

Анатолій Іваненко знайомить рівнян не лише із живописними полотнами, а й презентує нову книгу – «Сказочные дали. Приглашение», яку можна придбати в галереї «Євро-Арт». Вона є продовженням життєвих міркувань автора, що викладені ним у його попередній книзі «Живые краски времени».

Нинішня виставка в галереї європейського живопису під назвою «Життя триває» є знаменною для художника: святкуючи свій 65 день народження, Анатолій Григорович своїми живописними полотнами стверджує, що гармонія і рівновага є вічними категоріями буття.

Поділіться новиною

Відправити в DeliciousВідправити в DiggВідправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в StumbleuponВідправити в TechnoratiВідправити в TwitterВідправити в LinkedInВідправити в BobrdobrВідправити в LiveinternetВідправити в LivejournalВідправити в MoymirВідправити в OdnoklassnikiВідправити в VkcomВідправити в Yaru