Немає опису.

Хочете справжню арт-пригоду? Ловіть! Ми підготували для вас виставковий хіт цього літа!

Популярне і доступне кожному мистецтво - оригінальний, модний, останній «великий стиль» у сучасній історії мистецтва – поп-арт, як виклик буденності.

З 21 липня по 15 серпня 2021 року у галереї європейського живопису «Євро-Арт» - яскравий проєкт про людей – виставка інтерактивних портретів «Online in Rivne» нашого земляка Ігора Павлюка.

 «Online in Rivne».

Виставка інтерактивних портретів

Ігора Павлюка

 

Ігор  Павлюк   народився   17.02.1969  року  у  м. Рівне.

     Художню освіту отримав у Косівському інституті прикладного та декоративного мистецтва ЛНАМ і Ужгородському коледжі мистецтв ім. А. Ерделі (тепер - Закарпатська академія мистецтв) за спеціальністю «Художня обробка металу».

Вільний художник.Живе і працює у Рівному.

 

Карантинний 2020 рік, який змінив образ сучасності, а разом із ним і наше розуміння життя, показав, наскільки цінним є для нас спілкування. Художники, люди  наділені чутливою натурою, завжди тонко помічають подібні зміни і відтворюють свій досвід у предметах мистецтва. Так у Ігора Павлюка народилася ідея створення цілої колекції портретів відомих рівнян, портретів, які випромінюють життя. Тож яскраві, виразні обличчя у тренді цього літа!

Художник втілив на полотні не просто копії реальних осіб, а й унікальний спосіб їх життя і мислення. «Для мене написати портрет людини зовсім не означає зробити їй комплімент, цей портрет має бути насамперед справедливим. І обов’язково відображати найбільш властиву цій людині неповторність. Портрет повинен мати значно більший зміст, ніж просто фотографічне відтворення певного обличчя», - зізнається митець.  У тридцяти представлених в експозиції образах майстер сучасного портрету відшукав гармонію правди і краси, підкресливши цікаві деталі характеру своїх героїв. А ще зумів скласти збірний образ Рівнянки!.. Не обмежуючись формою, він активно використав колірні контрасти і певну символіку для звільнення чутливості глядача від шаблонів сприйняття. Ці твори вповні відповідають духу нашої епохи і нескінченному бажанню до нового прочитання знайомих історій.

Справжньою родзинкою виставки є можливість глядача стати співучасником творчого акту. Адже «Online in Rivne» також відповідає на запитання про те, який зв’язок між мистецтвом та реальністю. Навівши свій ґаджет наQR-код поблизу того чи іншого портрету, є змога побачити героя картини у реальному житті та пересвідчитися в ідентичності кожного твору.

Унікальний і неповторний популярний арт захопить усіх, хто цінує експресію, стиль, креативність. Важливо ще й те, що ця виставка також надзвичайно дружелюбна і до тих, хто ніколи не цікавився мистецтвом, бо вона про жагу до творчості, яка йде від серця. Вона не про намагання стати Леонардо. Вона про бажання допомогти людям бачити найкраще у тих, хто поруч. Ця виставка приголомшить вас відкритими кольорами і щирістю автора.

 

Пізнавайте мистецтво з насолодою разом з «Євро-Арт»!

Немає опису.Немає опису.Немає опису.

Немає опису.Немає опису.Немає опису.

 

Поділіться новиною

Відправити в DeliciousВідправити в DiggВідправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в StumbleuponВідправити в TechnoratiВідправити в TwitterВідправити в LinkedInВідправити в BobrdobrВідправити в LiveinternetВідправити в LivejournalВідправити в MoymirВідправити в OdnoklassnikiВідправити в VkcomВідправити в Yaru