Картини загадкового і неординарного Анатолія Іваненка в галереї «Євро-Арт»

 

«Щоб розуміти живопис, необхідно відчувати коди, знати ключі для відкриття його таємниць.

Живопис – єдиний «організм» зі своєю внутрішньою душею, зовнішньою аурою та енергетикою.

Знайомство зі справжньою картиною для глядача розуміючого – відкриття».

(А. Іваненко «Живые краски времени»).

 

Анатолій Григорович Іваненко (1950 р. н.) уже вдруге експонує свій творчий доробок на персональній виставці в галереї європейського живопису «Євро-Арт». У 2015 році відвідувачі галереї були вражені неординарними і масштабними картинами художника. Адже митець у кожну із 25 своїх робіт вклав живописну загадку, що виражалася у створенні окремого загадкового образу, який треба було відшукати в сюжеті картини. Це викликало у шанувальників мистецтва неабияку зацікавленість творчим почерком художника і спонукало його до нової  мистецької праці.

За попередні три роки Анатолій Іваненко виразив свій живописний порив у більше, ніж 20 картинах, які увійшли в експозицію персональної виставки «Під небом на землі». Художник у своїх роботах знову виступає у ролі філософа, що вражає… Вражає узагальненим поглядом на світ, в якому відшуковує щемливі нотки сьогодення… Вражає буденністю сюжетів, в яких зображує складні взаємини людей… Вражає Іваненківським осмисленням минувшини, самотності і буттєвості, які в комплексі виражають відношення художника до рідної землі та її мешканців. У калейдоскопі картин художника кожен віднаходить те, що співзвучно його душі, розворушує її струни і заставляє думати, думати, думати.

А ще художник веде індивідуальну розмову з глядачем. Для цього використовує увесь арсенал живопису: гармонію кольору, цікаву композицію, життєвий сюжет, фактуру полотна. Анатолій Іваненко віртуозно володіє багатьма таємницями живопису, тому для багатьох рівнян став Учителем. Він понад 40 років навчає і дітей, і дорослих у кольорових емоціях любити цей світ. Водночас, сумує за своєю малою батьківщиною, де зараз іде війна. Адже народився Анатолій Григорович у м. Сватове на Луганщині. Художню освіту отримав у Луганській дитячій художній школі та Луганському державному художньому училищі. У 1973 році закінчив Київський художній інститут. Роботи Анатолія Іваненка знаходяться у приватних колекціях України і світу. У нашій галереї картини художника мають особливу «прописку»: кожну нову роботу він традиційно презентує у мистецькому просторі «Євро-Арту». За невтомну працю на вчительській ниві цьогоріч отримав відзнаку «За заслуги перед містом».

30 вересня у Анатолія Григоровича Іваненка день народження, яке художник відзначає у 68 раз. Цього разу – прекрасною персональною виставкою в галереї європейського живопису «Євро-Арт». З днем народження, Маестро!

Виставка діє по 25 листопада 2018 року.

         Пізнавайте мистецтво з насолодою разом з «Євро-Арт»!

 

 

 

 

Поділіться новиною

Відправити в DeliciousВідправити в DiggВідправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в StumbleuponВідправити в TechnoratiВідправити в TwitterВідправити в LinkedInВідправити в BobrdobrВідправити в LiveinternetВідправити в LivejournalВідправити в MoymirВідправити в OdnoklassnikiВідправити в VkcomВідправити в Yaru