Відкриття галереї європейського живопису "Євро-Арт" 9 червня 2011 р.

Рівне – єдиний обласний центр України, який не має картинної галереї в її класичному розумінні. Нині ця ситуація подолана відкриттям «Євро-арту». Експозиція галереї сформована із робіт приватних колекцій. В чотирьох залах галереї презентовано 126 картини, що представляють творчий доробок  91 художника з України та Європи.

Арт-група, що займалася підготовкою галереї європейського живопису «Євро-арт», упродовж двох років виробляла концепцію та збирала матеріали для її відкриття. Спочатку це була ідея представити на смак відвідувачів лише твори західноєвропейських художників ХІХ-ХХ століть. Але з часом домінантну лінію отримала точка зору, що «Україна і є Європою». Так  почали відбиратися роботи провідних українських митців, що презентують національну стилістику. 

Поділіться новиною

Відправити в DeliciousВідправити в DiggВідправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в StumbleuponВідправити в TechnoratiВідправити в TwitterВідправити в LinkedInВідправити в BobrdobrВідправити в LiveinternetВідправити в LivejournalВідправити в MoymirВідправити в OdnoklassnikiВідправити в VkcomВідправити в Yaru