«ОБ’ЄКТИВНА РЕАЛЬНІСТЬ–2015»

ЗВІТНА ВИСТАВКА ФОТОКЛУБУ «WHITE RABBIT»

Фотоклуб «WhіteRabbіt» («Білий Кролик») народився 25 грудня 2008 року. Його ядро склаливипускникифотошколиОлександраКупчинського – знаного в Рівномуфотомитця і бізнесмена. Фотоклуббувстворений для того, щобобмінюватисядосвідом, спілкуватися і влитися у сучаснийфотопростірнашого міста.

Протягом семи років «фотокролики» розвивалися, накопичували досвід, навчалися самостійно «ловити фішки» і не цуралися отримувати майстер-класи від колег-фотомайстрів з різних куточків України.

Починаючи з 2009 року члени фотогурткарегулярно берутьучасть у ФестиваліФотоклубівУкраїни і щоразу потрапляютьу першу десятку Всеукраїнського рейтингу. Цього року їхня колекція посіла почесне третє місце серед двадцяти українських фотооб’єднань.

За традицією, учасники фотоклубу підбивають підсумки року, що минув, у своїй звітній виставці.

Експозиція «WhiteRabbit»–2015» знову свідчить, що фотоклуб має потужні об'єднуючі моменти: виважене ставлення до мистецтва фотографії, вибору об'єкта й теми кадру, технічноїстороннипроцессуфотозйомки й комп’ютерноїобробкизнімків. Уважнийглядачзнайдецікаві й своєріднінюанси, властиві кожному з учасників «Білого Кролика».  Хтосьізчленів команди надаєперевагунасиченійфактурі й цікавим деталям, дехтозахоплюється «технічнимдраматизуванням» сюжетів за допомогою HDR-обробки, іншінайбільшеуваги приділяють реальним, репортажним моментам, схопленим об'єктивом. Але найбільше, що«фотокролики» цінуютьу світлинах – цечесність та щирість. Ось чомувони вірішилиназватизвітнувиставку «Об’єктивнареальність».

АВТОРИ ЗВІТНОЇ ВИСТАВКИ

учасники фотоклубу «WHITE RABBIT»:

Євгеній ГОНЧАР, Олена ДОДЧУК, Сніжана ДУЖУК, Оксана ЗАРІЧНЮК, Валентина ЗАХАРОВА, Андрій ПАНАСЮК, Олександр ШАХМАНЦІР.