«Епатаж короля футуризму» -  в рамках експонування виставки авангардиста Давида Бурлюка у галереї «Євро-Арт» - арт-лекція мистецтвознавця

Ольги Промської

 

 

 Ефектний i саркастичний, прекрасний і провокативний, всесвітньовідомий і забутий на десятиліття… Штучне око за лорнеткою не на мить не зупинило його тріумфального мистецького поступу.

Наставник В. Маяковского, король футуризму в поезії та живопису водночас був майстром епатажу і самореклами. Саме його звинуватили у «замовному вбивстві» картини  І. Рєпіна «Іван Грозний», саме він зрежисував найбільш епатажні поетичні перформанси епохи авангарду. Його критикували і ним захоплювались, а він виявився справжнім пророком майбутньої епохи.

 

 

29 травня 2016 р. о 16. 00 год. у галереї європейського живопису "Євро-Арт", що у м. Рівне(проспект Миру, 4), знову надзвичайно цікава лекція мистецтвознавця Ольги Промської  «Генії паризької школи»: обранець долі Шагал і аутсайдер Сутін». На лекції Ви дізнаєтеся про життя і творчість двох ключових представників паризької школи крізь призму мистецтва авангарду та одіозності особистостей Шагала і Сутіна. Мистецтвознавець у рамках лекції поставить питання про те, як в контрастах паризької школи народжувались лазурове кохання Марка Шагала та відчай кольору Хаіма Сутіна? Як космогонічні уявлення кожного з художників позначились на вирішенні творчої теми? Якими художніми засобами спогади, почуття та емоції трансформувалися у символічні образи та сюрреалістичні композиції? Яку енергію транслювали паризькі генії і що вони намагалися сказати світу?

Одна батьківщина, одне коріння і такі різні життєві та мистецькі траєкторії. Обранець долі і її вигнанець. Щасливчик та аутсайдер. 

Про це та інше, а також цікаве про авангард - на лекції Ольги Промської!

Вхідний квиток – 20 грн.

Маєте запитання?  Просто зателефонуйте: 097 033 62 64 – арт-менеджер Ольга

 

Пізнавайте мистецтво з насолодою в Євро-Арт!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

   Фото з лекції:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

У клубному кафе «Євро-Арт»  - виставка

Дитячої школи образотворчого мистецтва при галереї «Євро-Арт»

«На хвилях позитиву»

З 10 жовтня  2015 р. при  галереї європейського живопису «Євро-Арт» відкрита Дитяча школа образотворчого мистецтва. У студії займається 4 групи дітей різновікової категорії – від 4 до 15 р. Загалом школа налічує близько 60 дітей. Керує студією мистецтвознавець, викладач образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва Анна Вітрук. Вихованці школи вже більше півроку отримують основні навики з малювання (живопису, рисунку, композиції).

На папері діти вчаться виражати власні думки, фантазувати, експериментувати з кольором, створювати композиції на задану тематику, навчаються слухати, сприймати критику, виправляти помилки, творчо зростають та радіють власним досягненням.

Мистецький простір галереї дозволяє юним художникам вивчати жанри живопису, техніки виконання, стилі на напрямки мистецтва. Діти мають можливість наочно познайомитись як з живописцями XIX  ст.  – представниками голландської, бельгійської, німецької шкіл, класичним мистецтвом, - так і з сучасним мистецтвом, адже виставковий простір галереї  та клубного кафе «Євро-Арт» постійно оновлюється, змінюються експозиції, різні художники з України та з-за кордону представляють свої роботи. Разом з викладачем діти вчаться аналізувати різні мистецькі твори, знайомляться з художниками, студіюють свою майстерність.

В дитячій експозиції представлено 70 робіт на різноманітну тематику, написаних гуашшю на папері, а також роботи старшої групи, написані маслом на картоні та на полотні.  На відкритті виставки на всіх учасників дійства очікує безліч сюрпризів та несподіванок. Це і буде винагородою за їхню працю та наполегливість, розуміння та підтримку.Виставка діятиме вже  з середи, 11 травня.

Відкриття виставки відбудеться у неділю, 15 травня, о 16.00 

Виставка триватиме по 22 травня 2016 р.

22 травня 2016 р. о 16.00 год. у галереї європейського живопису "Євро-Арт", що у м. Рівне (проспект Миру, 4), відбудеться презентація НОВОЇ картини відомого рівненського художника та педагога, викладача Рівненської державної дитячої художньої школи Анатолія Іваненка. Утретє після персональної виставки, що відбулася нещодавно у мистецькому просторі «Євро-Арт», Анатолій Григорович презентує оригінальну за змістом та незвичайну за манерою письма роботу «А у мене є кошеня. Немає зв’язку, або «І все то те повите красою...», написану в стилі критичного реалізму.  Картина інтригує психологією людських стосунків в умовах шаленства світу на тлі краси рідної природи. Як завжди, художник заряджає глядача неординарними роздумами над філософією буття людини, незвично інтерпретує естетику її почуттів, шляхетно використовує силу кольору для емоційного впливу під час споглядання картини. Нагадаємо, що робота завершена у травні 2016 р., написана олією на полотні і має розміри 100 см х 130 см. Художник з нетерпінням очікує зустрічі з шанувальниками мистецтва. Ви відчуваєте биття його схвильованого серця? Приходьте!

Вхідний квиток – 20 грн.
Фото з презентації:
                                                                         

3 квітня 2016 р. у галереї європейського живопису "Євро-Арт" відомий художник Олександр Гурістюк, цьогорічний лауреат міської мистецької премії ім. Георгія Косміаді, презентував майстер-клас! 
Майстер неординарних композицій і неймовірних портретів Олександр Гурістюк упродовж трьох годин писав портрет Надії Косміаді. 
Надія Георгіївна Косміаді - дочка художника - приїхала з Гамбурга відкривати в галереї "Євро-Арт" виставкусвого батька "Повернення в Україну", присвячену 130-річчю від дня народженнямитця. 

Завершуватиме етюд художник вже у майстерні.