Своєрідний передноворічний подарунок галереї європейського живопису «Євро-Арт» для своїх відвідувачів

Неймовірно, але в черговий раз мистецький проект в «Євро-Арт» спонукав художника до осмислення світу в нових живописних образах. Йдеться про Анатолія Іваненка, який під враженнями від спілкування з глядачами в час експонування його персональної виставки в галереї, створив нову картину. В стилі критичного реалізму митець виплеснув на полотно свої філософські роздуми та живописні емоції. Адже художнику є про що розповісти глядачам: картина «Терпкі яблука» наповнена таємними символами та неочікуваними загадками коловороту життя, яке триває.

Картина А. Іваненка «Терпкі яблука» на постійному експонуванні перебуватиме в галереї європейського живопису «Євро-Арт». Запрошуємо усіх шанувальників мистецтва відвідати галерею «Євро-Арт»!

Поділіться новиною

Відправити в DeliciousВідправити в DiggВідправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в StumbleuponВідправити в TechnoratiВідправити в TwitterВідправити в LinkedInВідправити в BobrdobrВідправити в LiveinternetВідправити в LivejournalВідправити в MoymirВідправити в OdnoklassnikiВідправити в VkcomВідправити в Yaru