Галерея європейського живопису «Євро-Арт» в контексті виставки авторської графіки Пабло Пікассо «Філософія мистецтва» запрошує на арт-лекцію
«Жінки в житті і творчості ПаблоПікассо»

16 липня о 17:00 в галереї європейського живопису «Євро-Арт» відбудеться лекція про геніального французького художника Пабло Пікассо.

Ви зможете дізнатися багато цікавої інформації про художника та його муз протягом усього життя, а також переглянути документальні кадри з життя художника.

- Як маленький іспанський хлопчик став найвідомішим французьким художником ХХ століття?
- В чому суть творчих пошуків Пікассо?
- Яких жінок полюбляв Пікассо?
- З якими жінками пов’язані усі творчі періоди Пікассо?

Про це все та про багато іншого йтиметься у лекції арт-менеджера, мистецтвознавця та магістра культурології Наталії Бендюк.

Обовязковий запис за телефоном: (096) 101-66-59.

Ціна – 20 грн. Мінімальний вік – 16 років.

Нагадаємо, що виставка геніального Пабло Пікассо в галереї європейського живопису «Євро-Арт» триватиме до 16 серпня 2015 року.

 

Запрошуємо!
Пізнавайте мистецтво з насолодою в «Євро-арт»!

Поділіться новиною

Відправити в DeliciousВідправити в DiggВідправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в StumbleuponВідправити в TechnoratiВідправити в TwitterВідправити в LinkedInВідправити в BobrdobrВідправити в LiveinternetВідправити в LivejournalВідправити в MoymirВідправити в OdnoklassnikiВідправити в VkcomВідправити в Yaru