Учасники рівненської музичної тусовки «Справжній квартирник» запрошують зустріти «Новий рік Вівці» за східним календарем під звуки акустичних гітар та співи авторів-виконавців пісень під час концерту, що відбудеться 19 лютого о 17-00 годині в галереї європейського живопису Євро-арт (Проспект Миру 4).

В рівному є безліч цікавих музикантів, авторів, яки пишуть пісні, але їх мало хто чує. Хтось грає в гурті, записує альбом в якому міститься з десяток пісень, а весь інший матеріал не доходить до слухача.  Формат «квартирника» - концерту який зазвичай проводиться в домашній атмосфері, дозволить глядачу ближче познайомитися з виконавцями. А музиканти в свою чергу зможуть побачити реакцію на свої пісні.  Таким чином створюється невимушена атмосфера, яка стирає кордони між виступаючим і глядачем. Також на квартирники можуть влаштовуватися так звані «джеми», коли збирається кілька музикантів, які імпровізують на задану музичну тему.

 

КВИТКИ:  попередній продаж - 20грн  у день заходу - 25 грн  

Замовлення квитків: Олексій тел. 067-731-72-81 та 093-74-00-944

Наталя тел.096-101-66-59 Квітки можна придбати в галереї європейського живопису Євро-арт (Проспект Миру 4).

 

В акустичному концерті візьмуть участь таки рівненські музиканти як Павло Магола ( гурт Карма), Христина Панасюк, ,  Андрій Ляшук,  Олексій Потянок ( гурт Zabriskie point)  гурт ВРАЖЕННЯ ( у складі  Уляна Оштук, Андрій Оштук, Артур Черняк), гурт Емігранти (Олександра Комісарова) Тимофій Лагнюк ( гурт Земне тяжіння).  інші.

Поділіться новиною

Відправити в DeliciousВідправити в DiggВідправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в StumbleuponВідправити в TechnoratiВідправити в TwitterВідправити в LinkedInВідправити в BobrdobrВідправити в LiveinternetВідправити в LivejournalВідправити в MoymirВідправити в OdnoklassnikiВідправити в VkcomВідправити в Yaru