Напередодні Нового 2020 року згадаймо, яким був для нас 2019-ий…
НАСИЧЕНИМ новими виставками! АКТИВНИМ на події! ЩЕДРИМ на нові знайомства! НЕЗАБУТНІМ завдяки вам, друзі!!!
❤️❤️❤️
…Ми відсвяткували своїх ∞ років!
…Ми оновили нашу постійну експозицію на дві третини! У залах нашої галереї у постійних експозиціях презентовано понад 100 полотен європейських художників ХІХ-ХХ ст., які знову і знову ваблять до себе поціновувачів мистецтва.
…Ми провели у центральному залі 5 виставок загальноукраїнського рівня, презентувавши твори Федора Манайла, Івана Труша, Сергія Шишка, Романа Яціва та класиків закарпатської школи живопису!
…Ми відкрили у рамках широмасштабного проекту «Євро-Арт» для талановитих» понад 40 нових імен художників, провівши їхні 10 як персональних, так і спільних виставок!
…Ми не втомлювалися пропонувати вам усе нові і нові формати спілкування – від улюблених вами презентацій картин до експрес-виставок, лекцій, творчих зустрічей та презентацій мистецьких видань!
…Ми розширили свої локації і гордимося нашою Художньою студією «Євро-Арт» на вулиці Відінській!
…Ми провели наш ІІ благодійний аукціон «Подаруй добро» і зібрали 23650 грн. на розвиток творчості вихованців Рівненського навчально-реабілітаційного центру «Особлива дитина» та Ясениницького навчально-реабілітаційного центру!
… Ми провели понад 30 мистецьких майстер-класів!
І це не межа! Пам’ятаєте, у нас ще є ∞ нових і цікавих ідей!
Найкраще – попереду! Ми збираємося продовжувати наповнювати життя безмежним творчим позитивом і найкращими емоціями!
До зустрічі у «Євро-Арті» у 2020-ому!!!
З любов’ю, ваш #ЄвроАрт ❤️

Поділіться новиною

Відправити в DeliciousВідправити в DiggВідправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в StumbleuponВідправити в TechnoratiВідправити в TwitterВідправити в LinkedInВідправити в BobrdobrВідправити в LiveinternetВідправити в LivejournalВідправити в MoymirВідправити в OdnoklassnikiВідправити в VkcomВідправити в Yaru