«Євро-Арту» 8 років!

 

Що таке «Євро-Арт»? Це не просто галерея європейського живопису у Рівному. Це справжній культурний осередок нашого міста! Адже у наших постійних експозиціях презентовано понад 100 полотен європейських художників ХІХ-ХХ ст., які ваблять до себе поціновувачів мистецтва. За час свого існування ми провели у центральних залах з пів сотні виставок як загальноукраїнського, так і міжнародного рівня, та відкрили у рамках широкомасштабного проекту «Євро-Арт» для талановитих» понад 60 нових імен художників. І це не межа. У нас ще є безліч нових і цікавих ідей! Найкраще – попереду!

Так, 9 червня 2019 року, до нашої 8 річниці, ми презентували експрес-виставкуАнатолія Іваненка.

Художник представив 5своїх новихробіт, в яких ми його не впізнаємо–«Окраїна» (візуальний абстракт, 2019 р.; полотно, олія; 100х130 см), «Натюрморт із черепом коня» (кубізм, 2019 р.; полотно, олія; 100х75 см), «Букет» (брутальнийживопис, 2019 р.; полотно, олія; 100х90 см), «Серед квітів» (брутальнийживопис, 2019 р.; полотно, олія; 100х75 см)та «Натюрморт» (інверсивний живопис, 2019 р.; полотно, олія, 90х80 см). Тема, яку порушує митець, як завжди, актуальна у сучасному світі стрімких швидкостей і різнобарвних граней – великий емоційний подразник та широкий простір для експерименту.

Усе просто і геніально – творчість, як наша з вами внутрішня потреба. І «Євро-Арт» у цьому завжди готовий бути Другом.

Дякуємо кожному, хто розділив сьогодні з нами радісні хвилини святкування і завітав до галереї!

Нехай усе буде  #ЄвроАрт!

 

 

 

Поділіться новиною

Відправити в DeliciousВідправити в DiggВідправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в StumbleuponВідправити в TechnoratiВідправити в TwitterВідправити в LinkedInВідправити в BobrdobrВідправити в LiveinternetВідправити в LivejournalВідправити в MoymirВідправити в OdnoklassnikiВідправити в VkcomВідправити в Yaru