Пам’ятаєте, наш проект «ПОДАРУЙ ДОБРО»?

Наші юні художники Арт-студії Анни Вітрук  вірили (а «Євро-Арт», звісно, разом з ними), що свято полягає не лише в отриманні подарунків, а й у диві, до творення якого потрібно долучитися.

І таке диво у нас трапилося! Бо 07.02.2019 року до «Євро-Арту» завітали дітки з Рівненського навчально-реабілітаційного центру «Особлива дитина» на безкоштовний майстер-клас і разом ми малювали гори.

Тепер нас переповнюють емоції – найтепліші, найдивовижніші. Бо «віддали» ми сьогодні зовсім небагато, а отримали найщиріші і найдобріші у цьому світі посмішки та обійми.

Кожна дитина – проект світу. І несе вона в собі особливу місію.

Головне, не забувайте, що кожен може долучитися до доброї справи: подарувати частинку любові і тепла через мистецтво дитині, яка цього потребує.

#ПодаруйДобро

Поділіться новиною

Відправити в DeliciousВідправити в DiggВідправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в StumbleuponВідправити в TechnoratiВідправити в TwitterВідправити в LinkedInВідправити в BobrdobrВідправити в LiveinternetВідправити в LivejournalВідправити в MoymirВідправити в OdnoklassnikiВідправити в VkcomВідправити в Yaru