«ПОДАРУЙ ДОБРО»

 

Кожен з нас трохи Святий Миколай, адже виконувати мрії інших простіше, ніж здається. Це на власному прикладі вирішили довести наші юні художники Арт-студії Анни Вітрук.

Наша підліткова група заряджена на добрі вчинки (а «Євро-Арт», звісно, разом з ними) і вірять, що свято полягає не лише в отриманні подарунків, а й у диві, до творення якого потрібно долучитися.

У цьому і полягає суть нашого нового проекту «ПОДАРУЙ ДОБРО». А реалізовувати його ми хочемо РАЗОМ З ВАМИ:

  • старша група Арт-студії пропонує купити собі або на подарунок представлені нижче їхні роботи. Усі картини оцінені однаково – по 600 грн.;
  • частину від виручених коштів наші юні художники  спрямують на безкоштовні благодійні мистецькі майстер-класи для дітей.

Уподобані картини можна придбати від Різдва і до Різдва - з 25 грудня 2018 року по 9 січня 2019 року. Для цього треба:

  • АБО завітати до «Євро-Арту» самому;
  • АБО замовити обрану картину телефоном ((068) 463 13 97 або (093) 154 12 75) і тоді ми безкоштовно доставимо вам її за потрібною адресою у межах Рівного або відправимо у будь-який куточок України «Новою поштою» (у цьому випадку оплата доставки згідно тарифів «Нової пошти»).

Кожен може долучитися до доброї справи: подарувати частинку любові і тепла через мистецтво дитині, яка цього потребує. Тож запрошуємо долучитися до нашого благодійного проекту «ПОДАРУЙ ДОБРО».

#ПодаруйДобро

 

Поділіться новиною

Відправити в DeliciousВідправити в DiggВідправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в StumbleuponВідправити в TechnoratiВідправити в TwitterВідправити в LinkedInВідправити в BobrdobrВідправити в LiveinternetВідправити в LivejournalВідправити в MoymirВідправити в OdnoklassnikiВідправити в VkcomВідправити в Yaru