14.10.2018 року  іконописець Андрій Цимко презентував у рамках нашого проекту "Ікона відкрита" написану ним ікону «Рівненська Покрова» (35х38 см; липова дошка, техніка гризайль по дереву). Іконописець створив цю ікону у 2017 році у Львові, втіливши свій задум написати образ, який буде оберегом для рівнян, буде нагадувати про вічні цінності. 
Образ Богородиці сам по собі такий глибокий, що богородичні ікони завжди виявляються однаково близькі і простій безграмотній жінці, і інтелектуалові-богослову. А різноманітність ікон Богородиці вражає уяву. За підрахунками фахівців, число вшанованих ікон Божої Матері, досягає близько семиста. 
Андрій Цимко каже, що ікона — це шлях, і вона завжди «сама тебе веде». А його "Рівненська Покрова" - це образ, в якому передається ідея покровительства Богородиці над нашим містом.
"Через Тебе звершуються перемоги", - співають православні християни в Акафісті - найпоетичнішій з молитов, звернених до Богородиці. Тож нехай Вона оберігає кожного з нас від злих помислів!
Впустіть у своє серце добро і любов, адже на світі навряд чи є щось важливіше.

 

 

Поділіться новиною

Відправити в DeliciousВідправити в DiggВідправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в StumbleuponВідправити в TechnoratiВідправити в TwitterВідправити в LinkedInВідправити в BobrdobrВідправити в LiveinternetВідправити в LivejournalВідправити в MoymirВідправити в OdnoklassnikiВідправити в VkcomВідправити в Yaru