07.10.2018 року урамках нашого проекту «Ікона відкрита» відбулася арт-лекція «Новаторські прийоми в іконописі».
Основою християнського мистецтва є ретрансляція образу невидимого Бога не через реалістичне відображення дійсності, а через пошук сенсів. Тому ікони вражають різноманітністю використаних технік, форм та сюжетів.
Ікона, на відміну від чистого «світського» мистецтва, окрім естетичної функції, несе в собі ще й утилітарну. Але навіть обмежений набір сюжетів залишає достатньо свободи для творчості. Відтак, ми побачили і сакральні класичні образи в іконах, і «повний наїв». 
Рівненський іконописець, член Національної Спілки іконописців України Андрій Цимко вкотре зміг пояснити нам складні речі простими словами.
Дякуємо, Андріє Цимко, і до наступної зустрічі у «Євро-Арті» 14 жовтня 2018 року о 16:00 на презентації Вашої ікони «Рівненська Покрова»!

 

 

Поділіться новиною

Відправити в DeliciousВідправити в DiggВідправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в StumbleuponВідправити в TechnoratiВідправити в TwitterВідправити в LinkedInВідправити в BobrdobrВідправити в LiveinternetВідправити в LivejournalВідправити в MoymirВідправити в OdnoklassnikiВідправити в VkcomВідправити в Yaru